Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez megronthatja a kapcsolatunkat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megronthatja a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

Az ekezetek hianyaert elore bocsi xd

Szoval baratom van, viszont nagyon sok a fiu haverom/baratom es tenyleg csak baratok, sokszor vagyok veluk hetvegen is beszeunk facebookon stb..

Es nemtudom hogy most ugye lett valakim, es nem akarom hogy feltekeny legyen meg stb.

Csak nem akarom oket elhanyagolni mert segitettek sokat es birom oket mint barat, csak felek hogy ez a ketto dolog utni fogja egymast :/

Aki ilyen helyzetben van az valaszoljon koszonom :3


2018. márc. 3. 18:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Éreztesd rendszeresen a fiúval, hogy te őt szereted, és akkor nem lehet probléma. Gondolom ezt eddig is megtettes, szóval nem lesz probléma.

Nekem is van rengeteg fiú haverom, de jól kijönnek a párommal, szóval nincs gond.

18/L

2018. márc. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem koszonom <3
2018. márc. 3. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!