Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a párom apja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsolt0005 kérdése:

Mit tegyek ha a párom apja tiltja a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel fél éve vagyunk együtt, de az apja direkt tiltja a kapcsolatunkat, elvette az antikoncepcióját, nem engedi hozzám, ma is itt volt, felhívta az apja menjen azonnal haza ő is otthon van kell segíteni vagy mi, és nem is volt otthon csak hogy ne legyen itt átverte, anyukájának nincs baja velünk, az apa nem igazi, csak mostoha. HA pl. eljönne és ránk küldi a zsarukat csinálhatnak valamit ? Mert volt olyan hogy ki akarta mert eljött hozzám (még csak nem is itt aludni). Ha még nincs késő elmúlt régen 15 márt 16 is, és ha nem igazi apa hívja nem vinnék el ? Köszi a válaszokat

#apuka tiltja a kapcsolatunkat
2017. szept. 4. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ezen csak a barátnőd segíthet. Neki kell beszélnie vele erről a dologról,ha te nagyon ellenállsz csak még jobban fogja ellenezni. Próbálj türelmes lenni és kérd meg a lányt,hogy ha esetleg a mostohájával nem is,de legalább az anyukájának szóljon,hátha ő tud nektek segíteni.
2017. szept. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos az apja önfejü, az én anyum is mondta hogy az apja nem komplett, mar találkoztak párszor, sajnos nem lehet vele beszélni, az anyukája meg nem mer meg át ugye ő "az úr a háznál" stílusú ember....
2017. szept. 4. 19:10
 3/6 Mádár0218 ***** válasza:
Azért, hogy egy mostoha apa ennyire védje a "lányát" szerintem kicsit hard, amúgy meg ha az anyukájának nincs veled problémája hgol a gond a csaj átmegy hozzád és veled van vagy sétálgattok, rátok hívja rendőrséget milyen ürügyel? max kimennek és mi lesz barátnőd azt mondja hazugság szeret és az anyja is alátámasztja ha nincs veled problémája, ha viszont ő csinál veletek valamit akkor azt már jelenthetitek de ez már nagyon erős helyzet lenne
2017. szept. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az anyuka megengedte, apja nem, eljött hozzánk aludni, követte itet, ordibált telefonba mint egy ****, mindig ellenem beszél, ez az apja, anyukája hiaba engedte meg :( ha az anyuka nem hívja akkor nem csinálhatnak ugye ? A barátnőm ha itt szeretne aludni peldaul es ha kijönnek mert ő kihívná, tudom mert egy gy*k*r, és azt mondaná hogy nem akar haza menni az márt úgy baj ugye ? amugy mig nem mult el 9 ora es önszántadból avgy valahol ahol amugy jo helyen mindened megvan nem vihetnek el nem ?
2017. szept. 4. 19:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát legalább az apja normális, ha már az anyja hagyja hogy a 16 éves gyereke pasikkal aludjon.
2017. szept. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 Es talalkozni sem szabad vagy mi ? És ha 16 akkor mivan ? Hol a gond ? Fiatal ? És ? én sem vagyok öregebb 1 évve csak... Amugy meg ha szeretik egymást akkor miert lenne baj ha együtt vannak ? nem eŕtem :/
2017. szept. 4. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!