Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Elég régóta ismerek egy srácot. Az utóbbi időben fantasztikusan kijöttünk és látom a szemében hogy érdeklődik irántam de félénk s én is félénk vagyok. Elég nagy patt helyzet de rajta vagyok hogy én is kitudjam mutatni hogy érdeklődök iránta. Mit tehetnék hogy valamilyen fejlődést vagy előrelépést tegyünk egymás felé?

2020. jan. 2. 18:32
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ha kettesben sétáltok fogd meg a kezét, bújj hozzá, nyomj egy puszit az arcára. Ebből már tudnia kell, hogy nyert ügye van.
2020. jan. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!