Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mai 14-17 éves lányok még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mai 14-17 éves lányok még járnak templomba?

Figyelt kérdés

Valahogy azt vettem észre, hogy köztük több aki kicsit visszafogottabb és ez nekem bejön.

18/F



2020. jan. 26. 19:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%
Azoknál házasságig nem is lesz kamaty.
2020. jan. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
76%
Én hiszek Istenben, de templomba már vagy 5 éve nem járok és nem követem a bigott egyházi előírásokat. Nem hogy visszafogottabbak az emberek akik hetente misére járnak, hanem a legképmutatóbbak, legkétszínűbb alakok...meggyónják a bűneiket, következő nap ugyanúgy aljasan viselkednek a másikkal, mondván majd a kövi misén úgyis meggyónom. Undorító. (19/L, privátot nem kérek)
2020. jan. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
66%
Nem jellemző szerintem.
2020. jan. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
57%

"az emberek akik hetente misére járnak, hanem a legképmutatóbbak, legkétszínűbb alakok" . Ó! Tehát ismersz 3 db. ilyen alakot és ítélkezel, mint egy vérbíró ~százezer ember felett. Gratulálok! "Ne ítélj, hogy ne ítéltess!"

Kérdező, járnak, és visszafogottabbak - udvarolj annak, aki tetszik, ez így működik.

2020. jan. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
23%

4-es: miért, talán nincs igazam? :) Nekem nem kell ahhoz hetente templomba járni és mutogatni, hogy én igenis mennyire jó hívő vagyok... Persze, van akinek ez megnyugvást ad, nincs is ezzel semmi baj. Inkább irigylem őket, hogy ők figyelmen kívül tudják hagyni azt a maradék 80%-ot, akik miért is vannak ott a templomban? Ja, hogy elmondhassák, ott voltak. És? Ennyi. Maradnak azok, akik eddig is voltak. Szar alakok, nem tudom szépíteni. Sajnos annál a 3 db embernél picivel több ilyet is ismerek, és igen merem állítani, hogy ez nem csak az én kiavárosomban tapasztalható jelenség, hanem világszinten is. Ezt gondolom, pont.

De persze magyarázhatom ezt a vakbuzgó őskeresztényeknek, akik leragadtak a középkorban és nem veszik észre, hogy már jórégóta felvilágosultabb eszmék szerint élünk... "Ne ítélj, hogy ne ítéltess!" Ez vélemény volt, hol láttad te, hogy én vérbíróként elküldtem mindenkit az örök kárhozatra aki nem ért egyet velem? :D Ez a fanatikusok hozzáállása, akiket még Isten is körberöhög mert ellentétben velük, Ő nem szűklátókörű...

2020. jan. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem néz az ki furán ha templomban elkezdek csajozni? xD
2020. jan. 27. 10:26
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
De és nemigen lesz sok sikered.
2020. jan. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
66%

Templomban tökéletesen lehet csajozni. Ülj oda, ahol látod a hölgyet, aztán mehet a szemezés. Aztán mise végén odamész hozzá kint, és onnantól rajtad múlik a siker.


Elég sok templomba járó nem szűk látókörű fiatal lányt ismerek, akik nem azért mennek templomba, hogy elmondhassák, hogy voltak ott... Elég fura lenne, ennek semmi értelme.

Sajnálatos, hogy vannak olyanok abban a kisvárosban, meg a világon, de kicsit nagy az általánosítás, hogy kétszínű, képmutató szar alakok mind.


Kérdező, van több mise fiataloknak vasárnaponként, ott tényleg lehet ismerkedni, vannak ilyen lányok. (Internet vagy egy privát üzenet segít - nem a kettes vagyok, és nem 19/L, úgyhogy nekem lehet írni...😅)

2020. jan. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
21%

Én igen(mert a szüleim vittek már kiskoromtól) de nem vagyok visszafogottabb. És ez a házasságig nincs szex sem igaz egyik templomba járó ismerősömre sem, és nem is neveltek így soha.

Amúgy nem kérek privátot, van kiszemeltem

2020. jan. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
69%

Én keresztény vagyok, de csak ünnepek őr járok templomba.

Én visszafogottabb vagyok.


Múltkor láttam templomban egy helyes fiút, örültem volna ha mondjuk az istentisztelet után odajött volna hozzám.

2020. jan. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!