Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mai 14-17 éves lányok még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mai 14-17 éves lányok még járnak templomba?

Figyelt kérdés

Valahogy azt vettem észre, hogy köztük több aki kicsit visszafogottabb és ez nekem bejön.

18/F



2020. jan. 26. 19:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
18%
Sokan alátámasztották itt, hogy a #2-esnek igaza van :D
2020. jan. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
24%
és 12 ez a hozzászólásod a kérdéshez? Grartula. Alátámasztják egy olyan lény hisztérikus kirohanását aki "világszinten" tudja, hogy aki templomban van az "szaralak" és csak "mutogatni" jár oda. Lehet, hogy "alátámasztják" azok a szaralakozó lények, akiknek szintén lövésük sincs a szakrális liturgiáról, a vallásokról, a hitről, és az emberi lényegről. Pont. (törlöm, nem várok reakciót)
2020. jan. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
88%

Én is járok templomba, igaz, én 20 éves vagyok, szóval kiesek a kérdező által megadott korosztályból, és ismerkedni sincs kedvem, de válaszolnék. :D


#2-re reagálva, engem nem érdekel, ki miért jár a templomba, én azért megyek misére, hogy Krisztussal találkozzam az Eucharisztiában. Nyilván akadhatnak képmutatók is, de nem rájuk kell figyelni, hanem arra, hogy te miért mész oda. Egyébként rengeteg szuper plébánia van, ahol egyáltalán nem ilyenek az emberek, hanem nagyon jó közösségek vannak, ahol tényleg komolyan veszik az emberek a hitüket. :)


Kérdező, ha csajozni akarsz, célszerű lenne eljárnod mondjuk ifibe, keresztény táborokba, a vasárnapi mise nem biztos, hogy a legmegfelelőbb alkalom erre.

2020. jan. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
21%
Semmi baj a vallással, de tapasztalataim szerint nem sok jó csaj jár templomba. Ne ott akarj ismerkedni, kivéve ha a hold on for marriage a célod.
2020. jan. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%

A többségre azért ez nem jellemző.

Én 14 éves koromig rendszeresen jártam templomba, aztán konfirmáltam. A hátam közepére sem kívántam az egészet, de a gimiben, ahová jártam, ez a konfirmáció eléggé "elvárt" dolog volt, egyházi iskolába jártam. Azért jártam oda, mert az anno egy viszonylag korrekt iskola volt, ami hirdetett nyolcosztályos képzést, nekem meg gyorsan el kellett kerülnöm az általános iskolából, mert szörnyű volt az osztály.


Ez a durván egy évtized "kereszténység" mondhatni nagyon jó védőoltás volt nekem, a vallásosak jelentős része képmutató, bennfentes, felszínes.

A vallást ezenkívül rendszeresen politikai célokra is felhasználják.


A lányok a mi gyülekezetünkben... Hát, azokkal aztán valóban nem lett volna semmi érintkezés házasságig! 😂

Probléma volt még a régi gyülekezetek, hogy ezek eredetileg mind zsidók voltak (az üldözések idején jött létre a gyüli, hogy megmeneküljenek), és a kívülállók az nem igazán fogadták be.

Megvetették édesanyámat, mert nem házasságban szült (apám elhitette vele, hogy szerette), megvetették mamámat, mert vált...

Átnéztek rajtunk!


A konkrét dolgokat leszámítva (pl nincs kiírva anyámra, hogy nem házas, csak ezért nem nézhetik le), a többi gyülekezetnél is ezt az óriási képmutatást, szemforgatást, lenézést tapasztaltam.

Eredetileg pl katolikus lettem volna )a családnak volt ennek hagyománya), de nem engedték engem megkeresztelni, mert nem házasságban születtem. WTF???

Ez már rögvest ellentmond a krisztusi tanításoknak (egy részének).

Így református lettem. Mint írtam, a reformátusokkal sincs jobb tapasztalatom, ők legalább nagy kegyesen megengedték a keresztelést.


A baptistákról sok tapasztalatom nincs, csak egy....

Volt egy baptista, erősen Aspergeres (volt papírja) osztálytársam. A viselkedésében szerepért játszott az autizmusa is, de hihetetlenül bízott dogmák szerint élte az életét, és ezt hangoztatta is.

Nyilvánvaló a család (apja lelkész) nyomta tele ezekkel az ökörségekkel a fejét.


Elnézést kérek, hogy nem teljesen a kérdésre válaszoltam, én a "kereszténységnek" ezt az oldalát éltem meg, szerintem sokat ne várj a templomban való ismerkedéstől, csak akkor csináld, ha te is vallálosabb vagy.

A lányokhoz való közeledésre még nem tudok tanácsot adni, mert nekem sem megy.


Sok sikert!

19F

2020. jan. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Elnézést kérek az elgépelésekért/autocorrectes hibákért.

19F

2020. jan. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Legyenszépnapod! ***** válasza:
74%

Én járok templomba rendszeresen meg minden és félénk vagyok egy kicsit az idegenekkel (bár már próbálok fejlődni) csak kicsi a templom és nagyon kevés a fiatal : (


De amúgy én is örülnék ha a templomban elkezdene velem ismerkedni egy fiú vagy ilyesmi

Szerintem a lányok ennek mindig örülnek 😅 még akkor is ha van már barátjuk (csak akkor ugye megmondják hogy bocs haver foglalt vagyok)


Szóval hajrá! Csak bátran!


17/L

2020. aug. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!