Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hol ismerkedtetek meg a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hol ismerkedtetek meg a barátotokkal, barátnőtökkel?

Figyelt kérdés

Eléggé korlátoltnak érzem a lehetőségeimet. Iskolában nem, délutánonként meg sokszor van program amit egyedül csinálok vagy ugyanazokkal és nincs időm másra csak este, de akkor meg már ötletem.nincs hol.

F



2020. febr. 4. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyárifesztiválon
2020. febr. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%
Egy helyen, egy azon időpontban születtünk. Egymáshoz nőttünk már akkor, s azóta is elválaszthatatlanok vagyunk. Sosem hagyott még cserben a kis kezem!
2020. febr. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az nekem is van, de már megbeszéltem mindkettőjükkel, hogy jó lenne mást is bevonni. A kezeim is támogatták az ötleter
2020. febr. 4. 15:55
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Házibuliban. Egy városban lakunk (kisváros) és korábban is összefutottunk már, de azelőtt nem beszélgettünk.
2020. febr. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Osztálytársak voltunk (tudom, mondtad, hogy iskolában nem akarsz semmit, de én is azt hittem, nem akarok tőle semmit, amíg meg nem ismertem jobban)
2020. febr. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
#3 Én is szeretném már a nyomás alól felmenti őket és találni valakit, akit a kezem is elfogad.
2020. febr. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Badoon. :)


(Igen, vannak normális emberek is társkereső oldalon, még ha igen kevés is...) 18/L

2020. febr. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!