Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rajtam kivul lesz meg olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rajtam kivul lesz meg olyan aki a valentin napot nem szerelmeskedessel tolti hanem egyedulallo es gyakorlatilag barmi massal?

Figyelt kérdés
Nyilvan lesz persze,de a kerdesem inkabb arra vonatkozna h ti mit szoktatok csinalni ezen a napon egyedul? Eddig en takony részeg voltam ilyenkor mindig,es igyekeztem elkerulni a spanokat mert mindnek van csaja aztan felhuz h a kornyezetemben meg a boomer macskamnak is nagyobb szerelmi elete van, de iden valami ertelmes programot akarok kitalalani,valami otlet? 18/f

2020. febr. 7. 23:12
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Hát, mivel nekem a névnapom, legalább a családdal leszek
2020. febr. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Stark2000 ***** válasza:
100%

Egyrészt, amiatt ne idd "takony részegre" magad, mert nincsen barátnőd. Ez legyen a legnagyobb problémád 18 évesen - persze, értem én, hogy szr, de ennyire nem hinném, hogy kritikus lenne a helyzet. :D

Másrészt, ha már ennyire zavar, hogy haverjaidnak van barátnője, igazán a tökeidhez nyúlhatnál, és felszedhetnél valakit, akivel kölcsönös a szimpátia. Hidd el, nem űrtechnológia.


És csak, hogy válaszoljak a kérdésedre: ahogyan nézem péntekre esik, szóval váll, mell, tricepsz nap lesz. Amúgy meg nem tulajdonítok neki semmi jelentőséget. Ha amiatt szeretnék szomorkodni, mert nincsen barátnőm, azt megtehetném bármelyik másik napon is. Szintén igaz ez arra is, hogy rá írhatnék valakire, oda mehetnék valakihez etc. , nem hinném, hogy kifejezetten erre a napra kéne várnom, ha ilyeneket szeretnék csinálni. :D

2020. febr. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem volt még valentin napon senkim. Bár, 1 alkalom volt, de előtte pár hónappal utazott el és távkapcsolatban voltunk akkor pár hónapig.

Ugyan azt csinálom mint az év bármely napján, csodára várok.


F

2020. febr. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 October15 ***** válasza:
A valentinnapot egész jó esélyjel altatásban töltöm. :D Úgyhogy nem lesz ilyen problémám.
2020. febr. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
22%
Be kene csajoznod kistöki! Sajnálatos magad, varod a csodát, meg a sült galambot! Nekem sincs bnom (bár csak alkalmit akarok most) de ez azért nem akkora tragédia csinalom amit szoktam kondizok, sörözők nézem a tv t írok a csajoknak szal nálam atlagos nap lesz. Egyaltalan nem idegesit h mellettem a buszon nyalják falják egymást! (Mert kocsival járok :D) De piros lanpanal látom meg megyek azért kvzoba ide oda és érdekes engem nem idegesit h nincs bnom... multkor meg csokit is kaptam egy boltba... aztmondja de maga nem szerelmes... Az lehet, de ennyi oromomblegyen már az életbe... szóval csak te fogod fel ezt így azért mert irigykedett csinál hétköznapi dolgokat amit pl 13. An is csinálnál és szerezz egy csajt mert már most meg vagy zakkanva és felfujnaz irigység kistöki!
2020. febr. 8. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
93%

😂😂😂

Van aki komolyan veszi ezt a napot?Kapcsolatban vagyok és voltam már,jópár valentin napon,de még soha nem ünnepeltem.Hihetetlen milyen eröltetett.

2020. febr. 8. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nincs ennek jelentősége, ugyan olyan nap, mint az összes többi. Suli, tánc, család, tv, alvás... kb ennyiben ki is merül a program. Én nem siratom magam, nem is irigykedek senkire, megyek és csinálom a dolgom. 18/L
2020. febr. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!