Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Legyek a barátnője vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legyek a barátnője vagy mondjam el a szüleimnek?

Figyelt kérdés

Hétvégén buliban voltam, pedig a szüleim úgy tudták,hogy az egyik barátnőmhöz megyek át. Át is mentem, de onnan átmentünk egy házibuliba tovább. A szüleim nagyon szigorúak, nem engednek bulizni, alkoholt inni, fiúzni. Ebben a házibuliban ott volt egy fiú ismerősöm is, aki tudja milyenek a szüleim.


Ez a fiú amúgy már régóta próbálkozik nálam hogy nagyon szép lány vagyok lehetnék barátnője meg ilyenek, de én elutasítottam viszont nem tudja megérteni hogy nem tetszik. Egész buliban hajtott rám és fogdosni akart, de nem hagytam. Viszont tegnap rám írt a messengeren hogy képeket csinált rólam és el is küldte őket nekem ahogy buliztam és elfogja küldeni a szüleimnek ha nem akarok a barátnője lenni.

Ha meglátják a szüleim, biztos kinyírnak, óriási balhét csapnának belőle.


Ma suli után találkoztam is fiúval és megpróbáltam szépen megkérni, hogy törölje a képeket és hagyjon békén, de azt mondta hogy nem csak akkor nem küldi el a képeket ha barátnője leszek.

Hiába mondtam neki hogy nem tetszik, nem akarok vele kapcsolatot. Ő azt mondta hogy majd szerelmes leszek belé ha járni kezdünk és randizunk párszor, meg ha majd lefekszek vele.

Mit csináljak szerintetek?


17/l


2020. febr. 25. 16:36
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Akkor pláne még gázabb az egész, ráadásul bőven büntethető.
2020. febr. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
82%

Alapvetően két dolgot tudsz tenni:

1) Mond el a szüleidnek, hogy elmentél egy ilyen buliba, ezzel kihúzod a szituáció méregfogát.

2) Szólj egy-két fiú ismerősödnek, hogy "beszélgessenek el" a sráccal.

2020. febr. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
A szüleid haragudni fognak, de nem örökké és bennük bízhatsz. Mond el nekik és oldjátok meg, ez zsarolás, ami bűncselekmény és így kezdődnek a bántalmazások. Ráadásul az ilyenfajta emberrel ha összejössz, azután nem lenne semmi magánéleted mert birtokolni és felügyelni akar majd. Itt sok lehetőség nincs ami nem árt neked.
2020. febr. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!