Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti szerintetek most mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miul kérdése:

Ti szerintetek most mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Mondhatni ez nem teljesen párkapcsolat volt a részemről ..mivel élőben sosem találkoztam az adott fiúval , csak mondhatni jól éreztük sokszor magunkat az interneten keresztül , viszont terveztünk találkozni élőben is. Na de nem is ez a lényeg, mostanában sokszor voltak összezörrenéseink pár dolog miatt és annyi a lényeg hogy nem régibben egyik közös ismerősünktől tudtam meg hogy ő vágdossa magát "miattam". A legutóbbi veszekedésünknél azt mondta hogy takarodjak az életéből és nem kíváncsi rám soha többet, de valljuk be nem is az zavar most hogy mondhatni kilökött az életéből , hanem az hogy az adott applikáción , ahol beszélgetünk több mint egy napja nincs fent (ez egy játékos felület volt ) és valljuk be szinte minden nap 0/24-ben azon csüngött és nem azért mert én ott voltam elérhető , hanem mert "gamer-kedet ".

Annyi hogy aggódok miatta és e-miatt kellene egy kis tanács hogy ti szerintetek írjak rá vagy inkább tényleg hagyjam a fenébe ahogy azt ő akarta :/

A válaszokat előre is köszönöm :)

17/L



2020. ápr. 2. 12:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd. Gyerekes érzelmi zsarolást csinál, hadd vágdossa magát, majd rájön, hogy hülyeség, mert ezzel semmit nem ér el és többre megy azzal, ha nem hisztizik, mint egy kislány, hanem képes érett módon viselkedni és megbeszélni veled a problémákat.
2020. ápr. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elsőnek is köszönöm a válaszod első válaszoló..csak őszintén amiatt aggódok hogy mi van ha túl messzire megy és mélyre vág..már eleve az zavar hogy miattam vágdossa magát de értitek..
2020. ápr. 2. 12:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Bizonyított tény, hogy a vagdosás figyelem felkeltés. Aki tényleg komolyan gondolja és öngyilkos akar lenni az gyors módszert keres, nem ilyen gyerekes önsajnáltatást és csendben teszi, nem szól másnak, se barátnak, se ismerősnek, senkinek.
2020. ápr. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Írtam
2020. ápr. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát attól függ mik voltak a szándékai ha meg akart szerezni magának akkor várj egy kis időt vele ha meg nem akart veled foglalkozni akkor meg felejtsd el
2020. ápr. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Majd ő keress hidd el
2020. ápr. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Dehogy miattad vagdossa magát. Csak te most kapóra jöttél neki indoknak.
2020. ápr. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!