Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha szerelmes vagyok a mostohaanyámba?

Figyelt kérdés

Apám két éve nősült meg másodszor, és a mostohaanyám 36 éves és nagyon szép nő. Mindig nagyon kedves volt hozzám, és én az utóbbi időben beleszerettem. Nem tudom mit csináljak, nem mehetek el itthonról, és folyton látom. Négyen élünk egy házban, apám, a mostohaanyám, én és a mostohaöcsém aki 7 éves.

16/f



2020. ápr. 5. 01:07
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
20%

Amiket írtak az mind hülyeség. Ha ezt érzed beszélj az érzésekröl magaddal is, hogy valójában miért érzed ezt hogy csak fellángolás e vagy szeretnél e tőle kapcsolatot

Vagy csak szexuális vonzalom, ha lehet vele beszélni akkor én elmondanám hogy mit érzek yztán a végén még be is teljesedhettek

2020. ápr. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
46%
Dúgd meg. Te is ezt akarod nem? Nekem is sikerült, neked is fog. Hajrá!
2020. ápr. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
0%
Kureszold le
2020. ápr. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
49%
Fúj már nehogy bepróbállkozz nála hát családtag szeressél ki belőle
2020. ápr. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Én se akarok bepróbalkozni, csak nem tudom hogyan verjem ki a fejemből...:(
2020. ápr. 27. 02:49
 16/23 anonim ***** válasza:
42%
most azért lepontoztok mert nem azt írtam hogy kúrja meg a saját apja nőjét? verd ki 3x egymás után és el fogod felejteni
2020. ápr. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztalak le, de lenne valami jobb ötleded a farokverés helyett? Nem csak szexet akarok, én tényleg szeretem...:(
2020. ápr. 28. 11:28
 18/23 anonim válasza:
Mi lett végül?
2021. aug. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Nem mondtam el senkinek semmit az érzéseimről...


Idén véget ért a gimi, és felvettek az egyetemre. Direkt olyan sulira jelenkeztem ami messze van. Megyek albérletbe, így hosszan külön leszünk, es talán elmúlik majd...

2021. aug. 25. 14:32
 20/23 A kérdező kommentje:

Most egyetemre járok, és külön vagyunk de nem múlt el... :(

Továbbra is szerelmes vagyok bele, pedig csak heti egyszer latom amikor hazamegyek. Néha fel szokott hívni. Szeretem es pokolian hiányzik.

Mondjatok valamit, mert megőrülök...

2022. jún. 6. 15:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!