Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha szerelmes vagyok a mostohaanyámba?

Figyelt kérdés

Apám két éve nősült meg másodszor, és a mostohaanyám 36 éves és nagyon szép nő. Mindig nagyon kedves volt hozzám, és én az utóbbi időben beleszerettem. Nem tudom mit csináljak, nem mehetek el itthonról, és folyton látom. Négyen élünk egy házban, apám, a mostohaanyám, én és a mostohaöcsém aki 7 éves.

16/f



2020. ápr. 5. 01:07
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Tényleg dugnotok kellene.
2022. jún. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem érdemes lenne felkeresned egy pszichológust. Elég hosszú ideje tart már ez, ráadásul kihatással van az egész életedre. Ha egyedül nem megy, kérj segítséget!
2022. jún. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
#22 Én is gondoltam már rá...
2022. jún. 7. 18:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!