Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Mi a megoldás?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam, aki szerelmes belém. Egy hónapja leírta nekem. Én visszautasítottam. És azóta barátok vagyunk vagyis ő ezt gondolja, de ez a részemről már nem barátság, néha már legszívesebben letilanám. Amióta elutasítottam, mindig ír hogy ő akkor is szeret engem és nem tud elfelejteni, rosszul alszik és nem tud koncentrálni napközben. Azt mondja idegroncs lett. És nem értem ezeket miért nekem mondja, mert nekem pedig rossz, mert úgy állítja be mintha mindenért én lennék a hibás. Vagy lehet így is van. De mondtam neki hogy lehet nem kellene beszélgetnünk, akkor könnyebben túltenné magát, de hallani sem akar róla. Azt mondja neki fontos vagyok, ha csak barátként akkor is. De nekem ez nem úgy tűnik, nem tudja elfogadni. Már nem tudom mit mondjak neki, nem hallgat semmire csak egyre mondogatja hogy milyen rosszul van. Ha nem írok neki vissza akkor meg olyanokat ír hogy azt hitte rám számíthat, de úgy látszik mégsem. És nekem ez olyan mintha csalódna bennem. Nem akarom nagyon megbántam, de ez így senkinek nem jó. Mit írjak neki vagy mit tegyek?
2020. máj. 10. 22:52
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
Ha szép szoval nem hagy békén akkor szerintem muszáj lesz megmond neki kerek perec h hagyjon békén. Ez nagyon gaz amugy is. Nincs semmi büszkesége egy ilyen csajnak? Másképp nem fog rolad le szállni ha nem bántod meg. Minél tovabb húzód ezt annál tovabb eszi a fejed. A vege ugyis az lesz h be sokalsz s elküldöd a fenébe.
2020. máj. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány, ő a fiú. Ez lemaradt, bocsi.
2020. máj. 10. 22:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha ő azt nem tudja elfogadni hogy csak barátként rekintesz rá és érezteti veled hogy milyen szarul van miattad, akkor semmi értelme hogy tartsátok a kapcsolatot.

Ilyen érzelmi zsarolásnak érzem.

Szerintem a legjobb döntés az lenne ha letiltanád, akkor ő is könnyebben túl lenne rajtad és te sem hallgatnád a hisztijét.

2020. máj. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem annyiszor mondták h szerelmesek belém h nem elutasítom mert van aki hős szerelmes van aki meg a falait tele rakja a képeimmel. Én ilyenkor azt mondom h "oké" és elmegyek. Így nem töröm össze a fiúk szivét
2020. máj. 31. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!