Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megengedné nekünk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megengedné nekünk édesanyám hogy egyedül legyünk otthon?

Figyelt kérdés
Szerintetek belemenne abba az édesanyám, hogy ketten legyünk itthon egy fél napig a barátnőmmel, őt pedig megkérem hogy addig menjen el? 1 hónapja vagyunk együtt, és nem tervezünk semmilyen szexuális kapcsolatot létesíteni, csak kettesben szeretnénk pihizni, filmezni, ha már 100+ km távolságból találkozhatunk. Mit gondoltok, szerintetek belemenne?
2020. jún. 24. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem dobhatod ki anyádat a saját házából... Minek kéne elmennie? Ti bevonultok a szobádba és ott elvagytok, anyád meg a nappaliban/saját hálójában van, nyilván nem titeket zaklatna.
2020. jún. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerjük az anyukádat. De egyébként, én megértem, ha nem örülne ennek a kérésnek... Mármint fiatalok vagytok, nem is vagytok rég együtt, plusz persze az anyukádat nem nagyon rakhatod ki a saját házából. De én se értem, hogy miért zavar az, ha az anyukád egy másik helyiségben van? Mármint ha nem egy egyszobás lakásban laktok, akkor nem kéne, hogy ebből probléma legyen. Meg ha már ezt fontolgatod, hogy erre megkéred az anyukádat, akkor gondolom ő nem az olyanfajta anyuka, aki a gyerekének egy perc nyugtot sem hagy.
2020. jún. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hozd fel neki, biztosan megérti


Amúgy ismerős szitu

2020. jún. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
86%

Nem lepődnék meg, ha anyukád megsértődne a kérésen, az ő háza végülis.

De gondolj bele abba, hogy hova mehetne egy fél napig, főleg most?

2020. jún. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!