Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A legjobb fiú barátomba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb fiú barátomba vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés

Kb 3 éve vagyunk legjonb barátok egy fiúval. 16 éves vagyok, ő pedig 17. Nagyon sok idő vagyunk együtt, eddig számomra egy testvér szerepét töltötte be kb. Nekem volt egy barátom, vele 2 hónapja szakítottam, neki barátnője volt tavaly. Tehát eddig nem is gondoltam rá "úgy".

Viszont most elkezdtem beszélni egy fiúval, buliban smároltunk már, elhívott randizni is. A legjobb fiú barátom pedig rengeteg lányt fűz.

Viszont azt vettem észre magamon, hogy sokkal többet gondolok a legjobb barátomra, mint arra a fiúra, akivel beszélek mostanában.

Mostanában merült bennem fel, hogy lehet többet érzek ez iránt a fiú iránt, mint barátság. Nem mertem még elmondani senkinek, próbálom is elfojtani magamban ezt az érzést. Ami lehet fellángolás is végülis.

Nagyon össze vagyok zavarodva és ez nagyon kikészít

Szerintetek mit kéne tennem? El kéne neki mondanom?

Mit tanácsoltok?

Köszönöm♥️


2019. márc. 17. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, ha elutasít akkor tudod, hogy semmi értelme várni. Utána ugyan úgy maradtok barátok (valószínűleg).
2019. márc. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A baráti körömben történt egy hasonló, a vége egy nagy balhé lett, és ketté (három felé inkább..) szakadt a társaság.. inkább hanyagoljad a dolgot
2019. márc. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia.

Szerintem is beszêlj vele.

Sok sikert.

Szurkolok. ;)

2019. márc. 18. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!