Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan lány, akit zavar,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány, akit zavar, hogy teljesen tapasztalatlan?

Figyelt kérdés
Elsősorban olyanra gondolok, akit még sosem csókolt meg senki, nem tud jól csókolózni, nem nézett rá fiú vagy pasi úgy.

2020. aug. 4. 11:27
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy lenne itt olyan lány, akinek soha senki nem mondta még, hogy tetszik neki... :))
2020. szept. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Engem csak egy nagyon kicsit zavar, hogy se csókom, se semmi nem volt eddig. De mindig megnyugtatom magam, hogy nem kell elsietni, van még időm... Mert még csak 16 vagyok.:) Persze a barátnőim már mindenen túl vannak, így ha erről beszélgetünk, én nem igazán tudok közbeszólni.

(Egyébként nem azért nem volt még semmi, mert nem tetszettem senkinek)

2020. szept. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit sem ciki 16 evesen lanykent, ha meg nem volt ez meg az. Inkabb legyelbra buszke. :) Fiukent meg plane tok mas az egesz.
2020. szept. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Nekem 18 éves koromban volt az első csókom és majdnem 20 voltam, mikor először lefeküdtem valakivel.

Nem tagadom, hogy valahol zavart azért a dolog, de szerencsére nem annyira, hogy ez a mindennapjaimra is kihasson. Utólag meg abszolút örülök, hogy tudtam várni, pláne a szexxel.

2020. szept. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
75%
Kivancsisagbol: lanykent miert erzitek gaznak? En (26/F) egeszen a mesterszakom kezdeteig, amikor 23 eves voltam meg csak nem is csokoltam.Egeszen tavalyig pedig le sem fekudtem senkivel. Tobbsegeben gondolom a 20as eveitek elejen vagytok vagy meg annal is fiatalabbak. Tudjatok milyen erzes volt egyetemistakent ugy inni menni ismerosokkel h mindenki tul volt ezen csak en nem? Hogy nem tudtam hozzaszolni a csajozasi temakhoz? Ugyanakkor meg nem biztos, hogy eletetek elso csavojaval lesz a legjobb a szex, plane ha mindketten tapasztalanok vagytok.
2020. szept. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
51%
Én is 16 éves vagyok,és ugyanígy. Nem is az,hogy szégyellem,de járnék szívesen valakivel csak úgy tapasztalatszerzés miatt,mielőtt még azzal jönnék össze aki tényleg tetszik. És szerintem utána már bátrabban mernék kezdeményezni,ha túl lennék az ilyen első dolgokon
2020. nov. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
#16 de az első ilyen dolgok miért ne történhetnének azzal, aki tetszik? Szinte 0 az esély arra, hogy az első vagy második kapcsolatodból lesz életre szóló párod...
2020. nov. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Megtörténhet ha úgy van,én lennék a legboldogabb:D csak erre kicsi az esély, hogy még ha valaha meg is történik az most lesz nemsokára és nem akarok feltétlen erre várni. Hanem akkor már szerzek addigra tapasztalatokat
2020. nov. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
#18 Ohh értem, szóval úgy vagy vele, hogy amíg nincs olyan, akivel tényleg komoly kapcsolatot tudsz elképzelni, addig kísérletezgetsz olyanokkal, akikkel megvan a minimális fizikai vonzalom? :)
2020. nov. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Igen pontosan:)
2020. nov. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!