Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan lány, akit zavar,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány, akit zavar, hogy teljesen tapasztalatlan?

Figyelt kérdés
Elsősorban olyanra gondolok, akit még sosem csókolt meg senki, nem tud jól csókolózni, nem nézett rá fiú vagy pasi úgy.

2020. aug. 4. 11:27
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
#20 És mennyire vagy kísérletező szellemű? :D
2020. nov. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Hát attól függ hogy milyen értelemben:D
2020. nov. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Én
2021. jan. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
17/L, és eddig még csak egy emberrel csókolóztam:) Nem zavar, hogy például szűz vagyok még, hiába vagyok lassan 18, mert számomra a testem, meg ha már itt tartunk az érzéseim is olyan dolgok, amiket nem szeretnék csak úgy bárkinek odaadni.^^
2021. jan. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar😌

Más lenne a helyzet,ha aktuális lenne a kérdés számomra,de nem az.


De ha alakulna már valami azzal a bizonyos fiúval,biztos lennének ilyen aggályaim 🤫

2021. jan. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!