Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy legyek túl egy rossz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyek túl egy rossz párkapcsolaton? Az idő megoldja?

Figyelt kérdés
16 éves lettem nemrég. 1 évet voltam együtt egy olyan élőlénnyel aki sosem szeretett igazán, csak kihasznált, visszahúzott és folyton hazudozott nekem. Így utólag úgy tűnik, hogy nárcisztikus a gyerek, erre most nem szeretnék itt kitérni miért gondolom annak. Gyűlölöm őt és még mindig azon kattogok hogy hihettem el neki mindent, miért tűrtem el ezt ilyen sokáig és borzasztóan szégyellem, hogy egy ilyen senkiházi mocsokkal jártam. Lassan 1 hónapja dobtam. Mindent megtettem, hogy jó legyen neki, de nem viszonozta sosem igazán. Az idő múltával fog elmúlni?

2020. aug. 17. 23:19
 1/4 Stark2000 ***** válasza:
65%
Az idő sokat fog segíteni, csak ne tépd fel újra és újra a sebeket.
2020. aug. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
79%
Egy darabig még benne lesz a fejedben az biztos, de idővel elfelejted és tovább tudsz lépni. Kitartást!
2020. aug. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%
Kérdés hogy te mennyire szeretted. De az idő tényleg mindenen segít. Én amikor az egy éves kapcsolatomból léptem ki, két hétig éreztem rosszul magam, aztán alakult minden.
2020. aug. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
93%

Nem tudom pontosan, mivel én is hasonló szituációban vagyok, bár itt még nem lett vége a kapcsolatnak, mert még várok, de valószínűleg ugyanez vár rám is.

Az eddigi tapasztalataimból merítve az idő megoldja, próbálj meg magadra figyelni, ne másokra, most te vagy a legfontosabb, alkalmad nyílt magadra fókuszálni 1 év toxic kapcsolat után, élvezd ki :)

Tudom, hogy fáj, és sok erőt neked!

2020. aug. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!