Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon rossz volt az első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rossz volt az első alkalom. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
1 hónapja vagyok együtt a barátommal és tegnap lefeküdtünk. 18 éves vagyok és ez volt az első alkalom, de nagyon rosszra sikerült. Nagyon fájt és nagyon rosszul esett hogy miután mondtam hogy ez rossz sem hagyta abba. Mondtam neki hogy ezt szerintem ő se élvezte és azt mondta hogy nem. Ez annyira rosszul esett. Utánna mondta semmi baj legközelebb jobb lesz. Valahogy elment az egésztől a kedvem...tőle is meg attól is hogy bárkivel is lefeküdjek a jövőben. Nem tudom ez normális?

2019. jún. 2. 21:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem először is ha teheted, szakíts a barátoddal. A többit a többi válaszolóra bízom, nem vagyok tapasztalt az ügyben.
2019. jún. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Persze, hogy normális. Sok embert megvisel az első alkalom, és ez így van rendjén, ha jelenleg ilyen érzések kavarognak benned. Idővel kihevered és még azt tanácsolnám, hogy beszéld meg a barátoddal, hogy ha azt mondod hogy rossz, akkor azt úgy is gondolod, neki meg tekintettel kéne lennie rád és nem a saját örömét hajszolnia.
2019. jún. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Mármint mondtad neki hogy hagyja abba? És folytatta? Vagy hogy?

Mert nem védeni akarom,de az elso igyis úgyis fáj a lányoknak általában. És ha finoman csinálta akkor nem biztos hogy rossz szándékú volt. Mármint mikor én vesztettem el,nekem is fájt. És mondtam a páromnak,hogy lassabban kicsit és óvatosabban. Ő pedig így tett. Nem mondom hogy jó volt,de nagyon kívántam és szerettem. És mondta hogy a második meg a sokadik jobb lesz. Igaza is volt. Az első után tényleg a többi alkalom már alig fáj,inkább élvezed.

Csak így elég ködös a dolog,hogy nem részletezted.

2019. jún. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Próbáld újra.
2019. jún. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
petting volt előtte?
2019. jún. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Egy nagyon kevés volt. Nem tudom hogy mondjam elég durvának éreztem és még ma is fáj ott lent.
2019. jún. 2. 22:14
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez esetben a pasid egy önző szarcsimbók.

Nem Okés hogy még ma is fáj és az sem hogy olyan “durva” volt. Ha valakinek első alkalma,az a minimum hogy figyelmes vele a párja és óvatos. Utána már az x.együttlét alkalmával lehet durvulni,ha te is akarod. De ez így...no comment.

2019. jún. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
68%

Ne aggódj nekem is nagyon fäjt. Annyira fájt hogy még a könnyem is kicsordult. Utäna még egy hónapig a szex ugyanúgy fájt. Aztán tök jó lett.

Most meg Mär Alig érzem de ez egy másik sztori..

Szóval megértem mit érzel.

Ha van kedved irj és beszélhetünk. Vagyis hát kibeszelhetnéd magadból a dolgot.

L

2019. jún. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
97%

Hát, ha elment a kedved, de szeret, és nem eszköznek kezel, akkor meg fogja érteni, hogy a tempóból kicsit vissza kéne vennie. Nem szabadott volna, hogy ennyire megviseljen, hogy ebből GYK-s kérdés legyen, úgyhogy ha bízol benne, beszéld meg vele. Ha skalpvadász, akkor pedig tedd ki a szűrét és beszéld meg, akivel tudod (barátok), mert neked lesz rosszabb, ha a normális boldogságtól megfosztod magad egy rossz élmény miatt.

Maximális részvétem és kitartást, sajnos nem vagy egyedül...

19/F

2019. jún. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
83%

Tudasd a barátoddal, hogy neked ez msot nem fog menni elvégre magadról van szó. Ha nem fogja tiszteletben tartani akkor lehet, hogy nem a megfelelő emberrel vagy ám nem szeretnék ilyet mondani úgy ,hogy nem ismerlek. De benne lehet a pakliban.


Egyszerűen tudasd vele, hogy neked ez most nem volt a megfelelő és szertnéd ha később máshogy lenne, vagy majd amikor újra kedvet kapsz a dologra.

2019. jún. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!