Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha megsértődött?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha megsértődött?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Abban szeretném a segítségeteket kérni hogy 1 hónapja megismerkedtem egy fiúval a barátnőm által..nagyon megtetszett és ezekszerint én is neki nert nég aznap este rámírt és rengeteget beszélgettünk eddig 4 szer találkoztunk..tegnap este összevesztünk mert felhúzta magát azon hogy 2percig nem írtam vissza percig csak mosdóba mentem..azt tudni kell róla hogy nagyon lobbanékony és hamar megsértődik/felídegesíti magát kis dolgokon is....

rám fogta hogy biztos 10 fiúval írogatok még mellette pedig nem igaz..én meg ráfogtam hogy biztos a volt barátnòjével írogat amikor nem ír vissza..és itt mérgesedett el nagyon a helyzet..aztán mostmár alábbhagyott a vita bocsánatot kértem de tudom hogy ugyanúgy meg van sértődve..már aludni se tudok emiatt és muszály kibékítenem valahogy mert teljesen beleszerettem...

Valaki volt már hasonló helyzetben?

Mit tegyek?teljesen tanácstalan vagyok..



2020. szept. 13. 05:52
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi hogy vissza se ír a bocsánatkérésemre se válaszol:(
2020. szept. 13. 05:55
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyet hagyd, sajnos volt már rossz tapasztalatom sértődékeny fiúval, ha már most ilyen, kevés az esélye, hogy később megváltozik... :/
2020. szept. 13. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Fú,de gyerekek vagytok még. Szerintem hanyagoljátok még ezt a kapcsolat dolgot. Komolyan. Barátnőzz, csavarogj,élj, ne foglakozz ilyen kisfiúkkal.
2020. szept. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hiába szereted, el kell hogy engedd. Ilyen hisztis, féltékeny, kisajátító srácot alapból is messzire el kéne kerülni, mert hiába érzed úgy, ezek nem változnak meg sosem
2020. szept. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Kerüld el messzire, mert már ennyiből is látszik hogy nem normális. Örülj neki hogy így alakult.
2020. szept. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Had főjön a saját levében te meg keres egy olyat aki mellet ki tudsz menni a mosdóba .
2020. szept. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ugye te sem gondolod, hogy bocsánatot kellene kérned amiért mosdóba mentél? :D

Az ilyen idegbeteg mentálisan instabil hülyegyerekeket jobb ignorálni azonnal.

Szerintem ne fuss utána, mert ebből csak rosszul jöhetsz ki.

2020. szept. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Huu, ne maradj mellette. Nekem 2 év után derült ki a pasimrol hogy ilyen pont. Nagyon keserű felismerés volt. Örülj neki hogy ilyen hamar kiderult. Lelki terror lenne az egész életed mellette.
2020. szept. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kis tetű már most arra játszik, hogy bűntudatot keltsen benned a semmiért. Ha jót akarsz magadnak, letiltod mindenhol és soha többet nem is gondolsz rá. Örülj, hogy csak egy hónapot pocsékoltál rá az idődből.
2020. szept. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Majd, ha ő bocsánatot kér, akkor elgondolkozhatsz, hogy foglalkozol-e vele.
2020. szept. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!