Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos a felháborodásom vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a felháborodásom vagy ilyesmin nem kéne megsértődnöm?

Figyelt kérdés

Barátommal tök jó a kapcsolatunk akkor mikor együtt vagyunk. Viszont mikor csak facen beszélgetünk akkor elég sok mindenen össze tudunk kapni.

Nekem rosszul esik pl az, hogy ha fent van és nem azonnal válaszol.

Vagy mikor írok valamit és ő akkor megy le rá két percre de nem válaszolt.

Sokszor beszélgetés közben is félre értjük egymást.


Hülyeség ilyeneken megsértődni?

Hogyan szokjak le róla?

Ha veszekedünk akkor is csak ilyesmi miatt



2018. aug. 15. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség.Attól még, hogy fent van, nem azt jelenti, hogy van lehetősége visszaírni.
2018. aug. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem jogos.

Nagyon nagy hülyeség.

Írásban sok minden félreérthető.

És nem is várható el, hogy valaki mindig azonnal írjon.

Sokszor olyan, mintha fent lennék, de nem is nézem az üzeneteket. Meg nem mindenki szeret állandóan írogatni.

Találkoztok élőben, az a lényeg. Ha nincs lehetőség találkozni, akkor jól esik egy-két üzenet. De nem kell folyton írni. Na meg mindkettőtöknek van gondolom, más dolga is.

2018. aug. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell ilyeneken megsértődni, mert, ha így folytatod és nem szoksz le róla, akkor szép lassan már élőben is veszekedni fogtok. Egyébként miről szoktatok a neten beszélgetni? Sokszor az a baj, hogy neten csak annyi a téma, hogy hiányzol, meg beszéltek a legutóbbi taliról vagy elmesélitek, hogy milyen volt a napotok és ennyi. Ez egy idő után uncsi, mert élőben tök más, ott van a pillantás, a testi kontakt, ölelés, csók... stb...Szóval sose várd ugyanazt a chat-eléstől, mint a talitól.
2018. aug. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, nálunk is ez a baj kb mint amit te írtál utolsó :/
2018. aug. 16. 08:20
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is ezzel van bajom. Bár nálunk más a szitu. Nekem inkább az kéne hogy néha felhivjon.

Szóval ja a tiéd annyira nem jogos.

2018. aug. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!