Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire aggódjak és féltékeny...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire aggódjak és féltékenykedjek a barátom legjobb lánybarátjára?

Figyelt kérdés
1 éve vagyunk együtt a barátommal. Ők 2 éve legjobb barátok körülbelül. Amikor összejöttünk még nem zavart annyira amit csinálnak, mondván csak barátok. Mind a hárman osztálytársak vagyunk. 18 évesek. A barátom a lány mellett ül. Én a legjobb barátnőm mellett. Minden órán felrakja a pasimra a lábát, folyton suttognak valamiről, ha felteszi a lábát azt elkezdi simogatni, a haját birizgálja, meg elmegy vele ide oda, suli után néha inni. A barátomnak tetszett a lány, de a lány tisztázta, hogy neki nem tetszik csak barátként tekint rá. De tudom, hogy a barátomnak még mindig tetszik. Én próbálok jobb lenni, mint a csaj, de már belefáradtam. Amikor a barátomnak említettem, hogy nekem nem tetszik az, hogy felrakja a lábát rá, akkor mondta, hogy pedig ő akkor is engedni fogja neki. Meg folyton minden órán csak az ő hangjukat hallom. Párszor már el is sírtam magam a suliba, de ez nem számít. Csak nem tudom már mit tegyek. Fáj nekem ez az egész, de őt meg szeretem. Tudja, hogy nekem szarul esik, de nem tesz ellene semmit
2020. szept. 26. 20:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés? Fogod és elásod. Mármint a kapcsolatot (de a srácot is fontold meg).
2020. szept. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Megbeszéltem a csajjal a dolgokat, és mondtam neki, hogy engem mi zavar és mit nem szeretnék, ha csinálna. És mondta, hogy rendben, eddig miért nem szóltam. Szóval elvileg lerendeztem.

Köszönöm a válaszokat.

Minden válaszban van igazság, tényleg elkéne hagynom, de szeretem, és tudom, hogy ő is engem csak nem tudom. Ha rosszabb lesz a helyzet már biztos nem tűrök többet és vége. N

2020. szept. 30. 18:37
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Jól tetted, de azért a pasival is beszélhetnél, végülis rajta is múlik hogy mit enged neki.

De azért remélem, hogy minden rendben lesz köztetek ☺️

2020. szept. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!