Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem lehet elfogadni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet elfogadni magatokat úgy ahogy vagytok?

Figyelt kérdés

Lényegébe a kérdésem, főleg a lányokra vonatkozik. Már 13-14 évesen olyan sminkel borított kis "mindenemkintvan" stílusba csap át mindenki. Van aki nem olyan hogy én most megfekektetem ezt meg azt és akkor irány tovább. De ezek az emberek már nagyon ritkák (ezekből lesznek az ilyen depressziós "senkik" mint én) VAGY ők is olyanok lesznek mint a többi. DE. Miért hiszi mindenki azt hogy ez a jó? Hogy ilyennek kell lenni? Most komolyan, nem tudom megérteni hogy miért menő ez a sok insta hülyeség meg ilyenek.

Én 114-15 évesen se így gondolkodtam, már csak az internet is elvette a kedvem az egésztől, akiket láttam/ akikkel beszéltem. Undorodok ettől a stílustól, és mi lett belőlem.. Egy depressziós senki aki otthon ül egész nap abba a tudatba hogy senkinek se vagyok elég "jó" vagy elég "menő". Mert igy nem is "szerethet" senki. És egyre több ilyen ember van. Miért nem tudnak azok a normális emberek akik még maradtak kitartani annál hogy ilyenek maradjanak? Miért kell inkább átcsapni olyannak mint a többség? (14 évesen már azért sírnak mert valaki lefektette őket aztán mehettek isten hírével) Ez a mai kérdés.. :'(


17F, nem mint ha számítana valamit...



2018. okt. 25. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:
66%

Úgy látszik én kivételes eset lehetek,mivel nem vagyok sminkelve(utálom szó szerint) és depresszióval se küzdők.

Igaz főleg itthon vagyok mivel nem igazán vok a bulizos típus.

De minden nap vidám vagyok és nem fordult meg bennem a a kérdés hogy "nem is kellek senkinek?":) /L

2018. okt. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nem ilyen vagyok 🙄 viszont én sem értem, hogy sok lány miért csinálja ezt 😶
2018. okt. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jó neked.. Akkor veled is lucky lesz valaki :D Sok sikert. Én is utálom a bulikat meg ilyeneket, soha nem is voltam olyan nagy méretű közösségbe.
2018. okt. 25. 18:50
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem mondanam hogy illenenek ram a fent leirt dolgok de en peldaul sminkelem magam szerintem nincs gond a sminkelessel egeszen addig ameddig bizonyos kereteken belul marad es nem megy at gusztustalan vakolatba egyebkent szerintem nem kell atalanositani mindenfele tizeneves lany van az hogy most neked az olyan lanyokon akad meg a szemed mert nyilvan ok a feltunoek az nem azt jelenti hogy minden fiatal lany egy instaslut lesz. Lehet nem csak bennuk van a hiba ha mar az egesz ugy indul hogy undorodsz toluk lehet nem szimpatikusak elsore de tenyleg nem kell mindenkit egybol elkonyvelni olyannak mint amilyennek latszik mert sablon de tenyleg mindenki kulonbozik.Ha egy kicsit jobban figyelsz a reszletekre lehet neked is feltunik de persze ha ez nem erdekel hanem csendben utalod oket es magadban itelkezel felettuk az szinten a te dolgod. Ez inkabb egy tanacs szeruseg lett volna.

Az pedig hogy "átcsapnak olyannak mint a tobbseg" szerintem egy kicsit tulzas de ha nem is ez az az ido amikor megtapasztaljal a dolgokat a kornyezetuk befolyasoljak a leginkabb es azt latjak hogy valaki ezt meg ezt csinalja vagy igy meg ugy nez ki es ez sok embernek tetszik akkor proba szerencse hatha bevalik. Ez pedig idovel valtozni fog.


V

2018. okt. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

engem nőként ezért szólnak meg. hogy a 14 évesek nőiesebbek, pedig én tizenévvel idősebb vagyok. és ki kéne raknom, fel kellene pumpálnom, többet kéne rákennem.

lökök rá most már. nem vagyok hajlandó foglalkozni mások igényeivel.

folytonos önbizalomhiányt okozott nekem, hogy körülöttem az összes lány csini-mini, nekem ha lenne hozzá alkatom, akkor sem bírnék így élni. egyszerűen teljesen más vagyok, és a külsőm ehhez idomul. aztán elkezdtem egyre jobban eltávolodni az emberektől, megbecsülni magam szépen. ha mindenki ugyan olyan, és azt mondják, nekem is olyannak kell lennem, hogy szerethető legyek, akkor inkább nem leszek szerethető. mert akkor megint az lesz, hogy nem azt szeretik, aki vagyok, hanem azt, aki kívülről látszik.

nehéz ez. nagyon. előbb utóbb rájönnek majd a lányok, hogy nem kell ez.

2018. okt. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, ahol lakok, és igy is ritkán járok ki, olyat nem sűrűn látok hogy valaki ne lenne ilyen.. Senkit nem látok aki önmaga lenne csak a sok ribis ruha meg a smink.. Nem mint ha valaha is odamennék valakihez hogy próbálkozzak vagy ilyesmi.. Az utolsónak meg üzenem hogy több embernek is át kéne adnod az eszed :) Ezt magyaráztam tegnap egy ocsmány ribinek, persze nem tetszett neki :D Nem mint ha érdekelne.
2018. okt. 29. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!