Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ázsiai (kínai, koreai, japán)...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ázsiai (kínai, koreai, japán) srácok iránt érdeklődő tinilányok, nem gondoljátok hogy ha jobban megismernétek az ilyen pasik kulturáját, akkor kiábrándulnátok belőle?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a filmekben tök cukik, meg aranyosak és nagyon érzelmesnek tűnnek, de ha figyelmesek vagytok, olvassátok a sok koreában, kínában stb élt külföldi fehér ember blogját, vagy nézitek róluk a dokumentumfilmeket, utcai interjúkat stb, akkor azért elég gáznak tűnnek, főleg járni vagy komolyan tervezni velük.

Gondolok itt arra, hogy nagyon fiatalság központúak, ennek megfelelően hiába ott a sok kínai tanult nő, ha már 30 elmúlt, inkább mennek vietnámba tini feleségért. A 40-50-es pasik is elvárják hogy a nő kb 20-nak nézzen ki, iszonyú nyomás van a nőkön, hogy mindenki legyen babyface, ezért még idősebb nők is kislányos hajcsatokat hordanak sokszor. Tehát max addig van a fene nagy rajongás a nőkért, amíg tinik és főleg külföldiként nagyon nehéz lenne egy ázsiai ember feleségeként, mert nekünk nincsenek meg azok a testi jellegzetességeink, amik miatt rajtuk kevésbé látszik a kor, ezért simán lehet hogy dobja majd a kínai srác a 35 éves fehér feleségét. Na meg itt van a féltékenység kérdése, többen is leírták, hoyg ez bizony nem mese és nagyon be tudnak gurulni ha van egy másik hímnemű a közeledben akivel keves vagy. A másik a pénzt, hatalom, státusz központúság, tényleg eléggé menők öltönyben és sokat is dolgoznak, hogy meg legyen mindenük, amiktől oylan vonzók, de iszonyú elvárásokat támasztanak feléd, pl. kiakad ha épp leiszod magad gyümölcslével egy eseményen és lesz egy apró folt a ruhádon. Egy fehér pasi nem lesz iylen idegbeteg ettől, de az ázsiaiaknak eléggé fontosak a részletek és a külsőségek. A gyerek hisztije sem oylan, amit eltűrnének, simán felpofozza, minthogy azt mondják rá, hogy neveletlen a gyereke. Aztán nincsenek hozzászokva a sok simi puszi öleléshez, max az elején bújnak, de utána nem nagyon igénylik és nem is nagyon adják, nem szeretik a "tapizást, bújást" , ami miatt valljuk be eléggé hidegnek, érzéketlennek tűnnek, főleg ha párosul vele a magas viselkedési elvárás és alacsony ingerküszöb is. Az egész életük a versenyről és sikerről szól, ha nem vagy az, akkor lenéznek, megvetnek. Hosszú távon nagyon megterhelő mentálisan egy ázsiai férj szerintem. Én elég sokat olvastam róluk és személyesen is bezsélgettem párral, a negatív sztereotípiák nagyrészt igazak és nagyon kiábrándultam belőlük. Ti hogy vagytok vele?



2020. okt. 14. 10:23
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim válasza:
97%
Van egy olyan érzésem, hogy amiket te néztél utcai interjúkat, vlogokat, stb azoknak a címe kb valami olyasmi lehetett, hogy miért rossz ázsiai férfiakkal ismerkedni, vagy hasonló. Elég egyértelműen csak a negatív dolgokra koncentráltál rá, hogy ezzel igazolhasd magadnak a már előre eldöntött elméletedet, hogy ázsiaiakkal randizni márpedig szar. Amivel nincs is gond, egyszerű rá a megoldás, ne kezdj velük párkapcsolatot. A tinilányokat/fiúkat pedig hagyd, hogy kinőjék a rajongásukat, vagy ha ténylegesen az ázsiaiakhoz jobban vonzódnak, mint másokhoz, akkor tolják neki, és keressenek koreai, japán, kínai, thai, filippinó, vagy akármilyen élettársat, akire vágynak.
2020. okt. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
3%

Mennyi ázsiai makiveréb imádó van itt. Nem tudom a lányok mit szeretnek bennük, de az ő dolguk.

16/f

2020. okt. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:
89%

loool 22-es megjött a pizsibajnok.

Senki nem írta itt, de kajak senki, hogy imádja az ázsiaiakat. Attól, hogy egy népcsoportot, rasszt, etnikumot, népet akárkit megvédsz a h*lye sztereotipiáktól, attól még nem válsz az imádójává...

Kis okos még a korát is odaírta, hogy lássuk milyen nagy legény ő már 16 évesen :)))

2020. okt. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:
20%

amúgy nem értem egy két nagyobb pontos válaszoló mit okoskodik itt mint ha ők már nem is tudom kik lennének... ":D

a kérdezővel egyrészt egyetértek... aki jobban bele merül az ázsiai kultúrába az meglátja hogy bizony hatalmas kulturális különbségek tudnak lenni! így vagy úgy az egyik idomulni fog a másikhoz

nem kell úgy csinálni mintha az ázsiai emberek nem azok lennének mint amik eddig is volt a köztudatban a kpop előtt...

és igen nem mindenki ott jó öltönyös ápolt helyes srác... Kínában nagyon nagy a szegénység és nyomor egyes régiókban és ugyan úgy mindegyik országban van csúnya és szép emberek a csúnyák többségben vannak :D

23 mert szerintem főként te válaszoltál a kérdésekre meg a többi tini lánynak (13-19) + az ilyen 22 év alattiaknak az ázsiai barát vagy barátnő bizony nem csak játék és mese! a nézeteltérések és sokszor az undor előfog jönni a nyugati ember szemében amikor ezek a fiatal jóképű fiúk és cuki ázsiai lányok nagy pálcikával zabálják a csirke lábakat a csigákat a marha és malac nyelveket a selyemhernyót pokokat rovarokat skorpiokat és bizony még mindig nagyon sokan vannak olyanok akik ettek már és vagy rendszeresen fogyaztanak kutya és macska hust! sőt még kpop idolok is ettek már! főleg akiknek idősebb szüleik vannak... ja az meg készüljön fel hogy anyos apos 99% hogy evett rendszeresen!

mert bizony ezek megtörténnek...

meg ott van még hogy igen az ázsiai férfiak egy idóután az ismerkedési szakasz után erősen megváltoznak tekintély elvű lesz a kapcsolat... a nyugatiak főleg a magyarok ehhez meg nem igen akarnak viszonyulni! ott konyhában kell lenni az ünnepeket meg végig dolgozni! a koreaiak meg nagyon hajlamosak egész este kimaradni a haverokkal inni vagy a főnökükkel...

persze vannak kivételek és vannak enyhébb esetek is amikor csak csirke lábat meg malac nyelvet esznek meg csak 1x próbálták a wau-wau vagy a mi yau fogást... ":D

de igen az elvárások a koreai pasiknál (akik ilyen magasabb szintűek na azoknál nagyobb igények vannak mint a velük egy szintű koreai nőknek!) akiket szép szavakkal és udvarlással le lehet venni a lábukról nem hiába mert tény a koreai férfiak sokszor hidegek nem romantikáznak nem udvarolnak na meg nem nyitják ki az ajtót neked mert ők mennek be elsőnek mindenhova!

2020. okt. 15. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
0%

Néztem az egyik nap egy műsort, és az indiaiknál a férfiak esznek először. A nők főznek tovább. Na most itt nálunk a nők és a gyerekek esznek először többségben. Ha indiában ez van, akkor a környező népekné is szerintem.

22. voltam

2020. okt. 15. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:
25 kelet Ázsia ezekre a dolgokra jobban van rá hangolva mint India... ott azért Indiában van egyfajta etikett amit a férfiaknak is be kell tartani ellenben Korea kina japan ott az van hogy a férfi nem nyitja ki az ajtót a nőnek nem segíti fel a kabátját ugyan ugy ő eszik elsonek a iszik elsonek főleg alkoholos italoknál fordul elő
2020. okt. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
94%

Aztamindenit, de bölcsek vagytok! Másik népcsoportnak más a kultúrája mint nekünk, hát ez magamtól sosem jutott volna eszembe...

Könyvet nem akarsz írni kérdező ennyi sokrétű, reprezentatív élettapasztalattal a hátad mögött?

2020. okt. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
0%
27 attól meg meg lehet tanulni ezeket a dolgokat interneten keresztül... fordított helyzetben is mukodik... nézz meg pár videót amikben külföldiek beszélnek hogy milyen Magyarország és a magyar emberek többsége...! Csodálkozni fogsz
2020. okt. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
95%
Nekem ne mondd, én is úgy lettem űrkutató, hogy megnéztem pár dokufilmet a spektrumon.
2020. okt. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
0%

Húha nagyon ugyan az a kettő...! Meglátszik hogy űrkutató vagy...

a tradíciókat és a társadalmi normákat miert is ne lehetne megtanulni mikor olyan emberek teszik közzé akik ott élnek?!

Meglátszik nem a legélesebb kés vagy a fiókban...

2020. okt. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!