Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ázsiai (kínai, koreai, japán)...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ázsiai (kínai, koreai, japán) srácok iránt érdeklődő tinilányok, nem gondoljátok hogy ha jobban megismernétek az ilyen pasik kulturáját, akkor kiábrándulnátok belőle?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a filmekben tök cukik, meg aranyosak és nagyon érzelmesnek tűnnek, de ha figyelmesek vagytok, olvassátok a sok koreában, kínában stb élt külföldi fehér ember blogját, vagy nézitek róluk a dokumentumfilmeket, utcai interjúkat stb, akkor azért elég gáznak tűnnek, főleg járni vagy komolyan tervezni velük.

Gondolok itt arra, hogy nagyon fiatalság központúak, ennek megfelelően hiába ott a sok kínai tanult nő, ha már 30 elmúlt, inkább mennek vietnámba tini feleségért. A 40-50-es pasik is elvárják hogy a nő kb 20-nak nézzen ki, iszonyú nyomás van a nőkön, hogy mindenki legyen babyface, ezért még idősebb nők is kislányos hajcsatokat hordanak sokszor. Tehát max addig van a fene nagy rajongás a nőkért, amíg tinik és főleg külföldiként nagyon nehéz lenne egy ázsiai ember feleségeként, mert nekünk nincsenek meg azok a testi jellegzetességeink, amik miatt rajtuk kevésbé látszik a kor, ezért simán lehet hogy dobja majd a kínai srác a 35 éves fehér feleségét. Na meg itt van a féltékenység kérdése, többen is leírták, hoyg ez bizony nem mese és nagyon be tudnak gurulni ha van egy másik hímnemű a közeledben akivel keves vagy. A másik a pénzt, hatalom, státusz központúság, tényleg eléggé menők öltönyben és sokat is dolgoznak, hogy meg legyen mindenük, amiktől oylan vonzók, de iszonyú elvárásokat támasztanak feléd, pl. kiakad ha épp leiszod magad gyümölcslével egy eseményen és lesz egy apró folt a ruhádon. Egy fehér pasi nem lesz iylen idegbeteg ettől, de az ázsiaiaknak eléggé fontosak a részletek és a külsőségek. A gyerek hisztije sem oylan, amit eltűrnének, simán felpofozza, minthogy azt mondják rá, hogy neveletlen a gyereke. Aztán nincsenek hozzászokva a sok simi puszi öleléshez, max az elején bújnak, de utána nem nagyon igénylik és nem is nagyon adják, nem szeretik a "tapizást, bújást" , ami miatt valljuk be eléggé hidegnek, érzéketlennek tűnnek, főleg ha párosul vele a magas viselkedési elvárás és alacsony ingerküszöb is. Az egész életük a versenyről és sikerről szól, ha nem vagy az, akkor lenéznek, megvetnek. Hosszú távon nagyon megterhelő mentálisan egy ázsiai férj szerintem. Én elég sokat olvastam róluk és személyesen is bezsélgettem párral, a negatív sztereotípiák nagyrészt igazak és nagyon kiábrándultam belőlük. Ti hogy vagytok vele?



2020. okt. 14. 10:23
1 2 3 4 5 6
 11/56 A kérdező kommentje:
de ha megnézed youtubon videót, ott is volt egy másor hogy csajok közül kelett választani, hogy melyik tetszik nekik és a gyerektestű, gyerekfejű nőket preferálták, nem pedig a fiatal huszonéves csajokat, mint egy egy nyugati férfi. A testla vezetője is lepedofilozta azt a thai férfit, akivel részt vettek a barlangba ragadt gyerekek mentésén, talán nem véletlenül. Ráadásul az extra magas korkulönbséges házasságok száma ázsiában 30%-felett van, míg usában csak 8%. A statisztikákat is néztem...
2020. okt. 14. 11:02
 12/56 anonim ***** válasza:
85%
Magadat jobban lejáratod ezzel, mint az ázsiaiakat szeretnéd.
2020. okt. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 A kérdező kommentje:
semmilyen célom nincs, csak elmondom hogy miket olvastam róluk, miket mondanak róluk a világban , mit ír a statisztika, mit látok belőlük a saját műsoraikban, interjúikban és kíváncsi vagyok, más is ennyire behatóan utána nézett már ennek, mert nekem kiábrándító volt...
2020. okt. 14. 11:06
 14/56 anonim ***** válasza:
87%
Az önbizalmadat javítsd fel. Szánalmas vagy.
2020. okt. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 A kérdező kommentje:
nem hazugságot írtam, hanem tapasztalatokat, statisztikát róluk, amik kiábrándítóak. De akkor látom itt nem vevők arra hogy a cuki, aranyos ázsiai fiúknak a negatív oldaláról is lehesen írni vagy akár csak megemlíteni is.
2020. okt. 14. 11:10
 16/56 anonim ***** válasza:
97%

Nem. Közöttük is van mindenféle. Pont azért jó jobban megismerni valakit, hogy igazán megismerd, ne valami vélt sztereotípia alapján ítéld meg.

Na, meg ha nem nem ázsiaival ismerkedik az ember, arra is pont ugyanez igaz. Ha rendesen megismerjük egymást, akkor vagy kiábrándulás lesz a vége, vagy megszeretjük egymást. Vagy közömbös lesz :)

2020. okt. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
100%
Persze, mert az ázsiaiak mind gazdag, öltönyös, kifogástalan megjelenésű emberek. Főleg a kínai kifőzdések :DDD Meg a kínai piacosok :D Hát, pont ezek jutottak róluk eszembe. Ja, nem :D
2020. okt. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
96%
És azt megnézted, te statisztika mester, hogy az általad említett országoban hány százalék a gazadag, öltönyös fazon? Ahogy rögtön kiderül, hogy nem a többség, de még a fele sem, az egész sztereotipizálásod ugrott...
2020. okt. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen logikus. Olvastam, hogy a szőkék butábbak, mint a barnák. Elmentem egy egyetemre, csupa barnát láttam. Elmentem egy építkezésre, mindenhol szőkék. Ugye milyen reprezentatív?
2020. okt. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
96%

Szerinted a TINIKet hol érdeklik ezek, most őszintén? Nem tudom, hány éves vagy, de mindig voltak olyan sztárok, akikért tinilányok milliói rajongtak. A 90%-uk ha elmúlnak 18-20 évesek, úgyis kiábrándulnak majd a sztárokból, a maradék 10% meg majd eldönti, hogy esetleg ázsiai párt akar, vagy sem.


Meg őszintén, neked miért fáj ez? Valamiért úgy érzem, hogy nem vagy már tini. Miért zavar téged, hogy a 10-20 év közötti lányok most éppen milyen sztárokért rajonganak?

Nem sokkal vagyok idősebb a mai tiniknél, de már engem nem érdekel, hogy most éppen kikért rajonganak, sőt kifejezetten örülök, hogy nem csak és kizárólag a nyugati kultúra iránt érdeklődnek a fiatalok, hanem ezzel a rajongásukkal egy merőben más kultúrát is megismerhetnek.

2020. okt. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!