Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ázsiai (kínai, koreai, japán)...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ázsiai (kínai, koreai, japán) srácok iránt érdeklődő tinilányok, nem gondoljátok hogy ha jobban megismernétek az ilyen pasik kulturáját, akkor kiábrándulnátok belőle?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a filmekben tök cukik, meg aranyosak és nagyon érzelmesnek tűnnek, de ha figyelmesek vagytok, olvassátok a sok koreában, kínában stb élt külföldi fehér ember blogját, vagy nézitek róluk a dokumentumfilmeket, utcai interjúkat stb, akkor azért elég gáznak tűnnek, főleg járni vagy komolyan tervezni velük.

Gondolok itt arra, hogy nagyon fiatalság központúak, ennek megfelelően hiába ott a sok kínai tanult nő, ha már 30 elmúlt, inkább mennek vietnámba tini feleségért. A 40-50-es pasik is elvárják hogy a nő kb 20-nak nézzen ki, iszonyú nyomás van a nőkön, hogy mindenki legyen babyface, ezért még idősebb nők is kislányos hajcsatokat hordanak sokszor. Tehát max addig van a fene nagy rajongás a nőkért, amíg tinik és főleg külföldiként nagyon nehéz lenne egy ázsiai ember feleségeként, mert nekünk nincsenek meg azok a testi jellegzetességeink, amik miatt rajtuk kevésbé látszik a kor, ezért simán lehet hogy dobja majd a kínai srác a 35 éves fehér feleségét. Na meg itt van a féltékenység kérdése, többen is leírták, hoyg ez bizony nem mese és nagyon be tudnak gurulni ha van egy másik hímnemű a közeledben akivel keves vagy. A másik a pénzt, hatalom, státusz központúság, tényleg eléggé menők öltönyben és sokat is dolgoznak, hogy meg legyen mindenük, amiktől oylan vonzók, de iszonyú elvárásokat támasztanak feléd, pl. kiakad ha épp leiszod magad gyümölcslével egy eseményen és lesz egy apró folt a ruhádon. Egy fehér pasi nem lesz iylen idegbeteg ettől, de az ázsiaiaknak eléggé fontosak a részletek és a külsőségek. A gyerek hisztije sem oylan, amit eltűrnének, simán felpofozza, minthogy azt mondják rá, hogy neveletlen a gyereke. Aztán nincsenek hozzászokva a sok simi puszi öleléshez, max az elején bújnak, de utána nem nagyon igénylik és nem is nagyon adják, nem szeretik a "tapizást, bújást" , ami miatt valljuk be eléggé hidegnek, érzéketlennek tűnnek, főleg ha párosul vele a magas viselkedési elvárás és alacsony ingerküszöb is. Az egész életük a versenyről és sikerről szól, ha nem vagy az, akkor lenéznek, megvetnek. Hosszú távon nagyon megterhelő mentálisan egy ázsiai férj szerintem. Én elég sokat olvastam róluk és személyesen is bezsélgettem párral, a negatív sztereotípiák nagyrészt igazak és nagyon kiábrándultam belőlük. Ti hogy vagytok vele?



2020. okt. 14. 10:23
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
93%
Nem jártál ott, nem ismered az országot, pont. Az internetre sokféle videót felöltenek, csak egy ostoba hisz el szűrés nélkül mindent.
2020. okt. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
20%

Ennyi erővel nem lehet semminek sem hinni! Akkor ne higgy a magyar történelemben sem mert nem voltál ott pont! Csak egy képmutató hulye akarja megmondani a frankot hogy hogyan is történnek a dolgok miközben meg nem... mar bocs de nem 1 cikk után lehet tudni hanem rengeteg cikkből és ha több dolog azonos akkor az azt jelenti hogy van igazság alapja!

Vagy akkor nézzünk fordítva! Nagyon sok külföldi fekete csinál vlogot hogy milyen Magyarországon élni... angolul beszél... és hát nem azt lattam volna hogy hazugságot mondana hiába van a neten sok féle video... ott élnek az adott országban és el mesélik a tapasztalataikat... ebből nem tom mi lehet a nem valos? 31 egy ostoba felületes ember lehetsz a látottak alapján...

2020. okt. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:
2020. okt. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:
37%
33 az a baj hogy akkor az összes pozitiv dolog roluk mind hamis mind ami van a kpop-ban és egyéb drámában az mind hamis! A magyar történelem is hamis! Arany csapat sem volt!
2020. okt. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:
Nagyon bepöccentél. :D Foteltudósként fáj, hogy az összeolvasott huladékok ellenére semmi tapasztalatod?
2020. okt. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim válasza:
93%
Ha egy ázsiai lánynak megmutatná valaki, hogy mit írkálnak a gyk-ra európai férfiak, soha az életbe nem tennék ide be a lábukat!
2020. okt. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:
0%

Ahha... érdekes módon Németországban és Ausztriában is Tisztában vannak a magyarok hogy mit mondanak roluk még is be teszik a lábukat...

amugy te ázsiai lany vagy? Ha igen akkor is látom magyar mentalitasod van szoval nem mondhatsz véleményt

Az meg csak neked fáj hogy sajna neten lehet elég sok infót ossze szedni amik igazak... de tényleg miért kell ennyire sötétnek lenni?

A külföldi emberek mesélik el hogy ott milyen életük volt miket tapasztaltak és erre írod hogy hát nezen mindent ossze lehet hordani nem igaz marhaság te közvetlenül nem élted meg szoval honnan tudod... ez olyan mintha a marsi gravitaciorol akarnál vitatkozni azokkal akik tisztában vannak vele hogy kevesebb mint a földi gravitáció... és akkor mondod honnan tudod nem voltal ott... szánalmas őszintén...

Amugy még mist sem tudom hogyan keveredtek bele az ázsiai lányok meg az európai férfiak...

Meg hát az ázsiai lányok sem szentek... azok közt is akad hulladék bőven

2020. okt. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:
0%

36 egy elfuserált hulye vagy 😅😂

Minden esetre az ázsiaiak férfiak erénye mind hamis hiszen mi nem éltünk át nem tudjunk... a neten meg sok marhaság van...

2020. okt. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=4mCVS20gj_8

konkrétan ez volt az egyik videó, ami miatt elég kiábrándítónak tűnnek, igaz én még fiatal vagyok sokkal mint ez a nő a videóban, de nem mond el túl sok jót, hogy miylenek a férfiak és szerintem egy európai férfivel össze sem lehet hasonlítani őket...

2020. okt. 15. 15:14
 40/56 A kérdező kommentje:

[link]

ez sem túl kecsegtető rájuk nézve...

2020. okt. 15. 15:15
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!