Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ázsiai (kínai, koreai, japán)...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ázsiai (kínai, koreai, japán) srácok iránt érdeklődő tinilányok, nem gondoljátok hogy ha jobban megismernétek az ilyen pasik kulturáját, akkor kiábrándulnátok belőle?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a filmekben tök cukik, meg aranyosak és nagyon érzelmesnek tűnnek, de ha figyelmesek vagytok, olvassátok a sok koreában, kínában stb élt külföldi fehér ember blogját, vagy nézitek róluk a dokumentumfilmeket, utcai interjúkat stb, akkor azért elég gáznak tűnnek, főleg járni vagy komolyan tervezni velük.

Gondolok itt arra, hogy nagyon fiatalság központúak, ennek megfelelően hiába ott a sok kínai tanult nő, ha már 30 elmúlt, inkább mennek vietnámba tini feleségért. A 40-50-es pasik is elvárják hogy a nő kb 20-nak nézzen ki, iszonyú nyomás van a nőkön, hogy mindenki legyen babyface, ezért még idősebb nők is kislányos hajcsatokat hordanak sokszor. Tehát max addig van a fene nagy rajongás a nőkért, amíg tinik és főleg külföldiként nagyon nehéz lenne egy ázsiai ember feleségeként, mert nekünk nincsenek meg azok a testi jellegzetességeink, amik miatt rajtuk kevésbé látszik a kor, ezért simán lehet hogy dobja majd a kínai srác a 35 éves fehér feleségét. Na meg itt van a féltékenység kérdése, többen is leírták, hoyg ez bizony nem mese és nagyon be tudnak gurulni ha van egy másik hímnemű a közeledben akivel keves vagy. A másik a pénzt, hatalom, státusz központúság, tényleg eléggé menők öltönyben és sokat is dolgoznak, hogy meg legyen mindenük, amiktől oylan vonzók, de iszonyú elvárásokat támasztanak feléd, pl. kiakad ha épp leiszod magad gyümölcslével egy eseményen és lesz egy apró folt a ruhádon. Egy fehér pasi nem lesz iylen idegbeteg ettől, de az ázsiaiaknak eléggé fontosak a részletek és a külsőségek. A gyerek hisztije sem oylan, amit eltűrnének, simán felpofozza, minthogy azt mondják rá, hogy neveletlen a gyereke. Aztán nincsenek hozzászokva a sok simi puszi öleléshez, max az elején bújnak, de utána nem nagyon igénylik és nem is nagyon adják, nem szeretik a "tapizást, bújást" , ami miatt valljuk be eléggé hidegnek, érzéketlennek tűnnek, főleg ha párosul vele a magas viselkedési elvárás és alacsony ingerküszöb is. Az egész életük a versenyről és sikerről szól, ha nem vagy az, akkor lenéznek, megvetnek. Hosszú távon nagyon megterhelő mentálisan egy ázsiai férj szerintem. Én elég sokat olvastam róluk és személyesen is bezsélgettem párral, a negatív sztereotípiák nagyrészt igazak és nagyon kiábrándultam belőlük. Ti hogy vagytok vele?



2020. okt. 14. 10:23
1 2 3 4 5 6
 41/56 A kérdező kommentje:

[link]

itt van mégegy cikk, ez történelem

2020. okt. 15. 15:17
 42/56 anonim ***** válasza:
91%

A kis lejáratóhadjáratod szerinted mennyire kiábrándító?

Nem vagyok képben az ázsiaiakkal, de szánalmas az erőlködésed.

2020. okt. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 A kérdező kommentje:
kismillió iylesmit olvastam már....szerintem az amerikai és európai férfiaknál nincs jobb a világon, még akkor is ha vannak köztük szélhámosok, elköteleződni képtelenek vagy agresszorok. Ez a többi országban is van, kínában japánban is vannak agresszorok, nőcsábászok stb., de pl. első videóban ahol a nő férjet keres, ott minden jelentkező rendes, normális munkája van, házasodni akar. Viszont ahogy keres (szerelem nélkül házasodna, kiköti hogy ő hoz majd meg minden döntést...stb) egyértelműen látszik hogy mindez a kulturából fakad.
2020. okt. 15. 15:23
 44/56 A kérdező kommentje:
lejáratni hazugságokkal lehet, nem pedig tényekkel már ne is haragudj. Ez egy beszélgetős fórum és nem állítottam soha hogy nincsenek esetleg előnyeik az ázsiai férfiaknak a kulturájukból kifolyólag, de nem tartom fairnek, hogy a kiárándító tulajdonságaikról meg nem lehet beszélni. Miért nem?
2020. okt. 15. 15:27
 45/56 A kérdező kommentje:
és a kérdésem amúgy meg az ázsiai pasik iránt rajongó nők táborához szólt, mert meggyőződésem, hogy nincsenek teljesen képben a negatív dolgokkal és ezért rajonganak értük...
2020. okt. 15. 15:30
 46/56 A kérdező kommentje:
véleményt mondtam, neked is szabad persze, azért olvastam el. Nincs szándékomban lejáratni senkit, csak érdekelt mások mennyire vannak képben ezzel, de úgy látom semennyire...
2020. okt. 15. 15:32
 47/56 A kérdező kommentje:

[link]

hogy ne csak a nő-fárfi viszonyról beszéljünk, csomó helyen ki vannak tiltva külföldiek a bárokból, itt magyarországon sehol sincs kiírva hogy külföldieknek nem szívesen látott vendégek ott pedig mindennapos hogy "foreiners are not welcome".

2020. okt. 15. 15:46
 48/56 anonim ***** válasza:

"és a kérdésem amúgy meg az ázsiai pasik iránt rajongó nők táborához szólt"


Nem, a kérdésed TINILÁNYOKHOZ "szólt", akiknek fő jellemzőjük, hogy rajonganak valamilyen híres ember iránt. Hogy most ezek éppenséggel k-pop idolok, az nem változtat azon a tényen, hogy ez a rajongás a 20-as éveikre csillapodni fog, és a legtöbbjük biztosan nem ázsiai férfit fog majd választani párjának.

2020. okt. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
0%

42-es erősen érződik hogy személyes érdeked van de tény igazsággal nem lehet le járatni senkit! Elég szánalmas hogy így akarsz egy vitat nyerni csak mert szúrja valami a kis egódat! Vannak tények! Nem kell el hinned de akkor semmi keresni valod nincs itt mert te mondtad nem érdeked az ázsiai emberek!!! Akkor meg kérlek távozz

Kérdező hozza teszem az ázsiai lányokról is csak a jó dolog megy át az nem hogy a legtöbbnek erős olaj fűszer szaga van ugyan ugy meg eszik a leggroteszkebb dolgokat! Koreában a legtöbb idolnak tetkoja van olyannak is akiknek teljesen más személyisége van azaz csak azért van neki mert kpop idol és hát az összes idol nőnek van... szoval beteges társadalmi beilleszkedés...

közben meg a tetkot kelet Ázsiában mélyen elítélik nem nézik jól szemmel mert megint tény! Ott a bűnözéssel és a prostitucioval alakult ki a kapcsolata! De tényleg tetkot csak a szervezett bűnözők banda tagjai csináltak Valamint a prostituáltak...! És ez a közel múlt volt! Azt még is az idolok azért csinaltatnak mert Amerikában menő még ha amugy van egy ilyen tok cuki de tényleg az igazi személyisége is az és ki van varrva egyrészt ez a kettő kombináció nagyon ótvar és undoritó másrészt az is gáz hogy csak a társadalmi nyomás miatt csináltatott... kb ez a távol kelet!

2020. okt. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim válasza:

Lusta vagyok végig olvasni, de van valamennyi tapasztalatom az ázsiai pasikban. Láttam nem egy ismerősömet ázsiai "cukifiúk" után rohanni, üldözni őket ilyen jellegű buliban, na meg másik oldalról is láttam, ahogy ezek a fiúk/férfiak mennek le cserkészni naiv kislányokat.

Alapvetően nem baj, ha az embernek van külsőleg preferenciája: ahogyan egyes pasik a nagy/kicsi mellet, húsost/vékonyat szeretik vagy ahogy a nők a sima arcot/borostát, normál/husi/izmos férfiakat, úgy ebbe is beletartozhat, hogy valakinek egy ázsiai vonzóbb. Addig nem is megy toxikus mániába, amíg helyen tudják kezelni a dolgokat, csak sajnos erre sokan nem képesek, mert a kpop meg kdráma sztárokat látják bennük, nem pedig egyéniségeket, férfi embereket, tehát ők se úgy fogjak kezelni, mint nőket, hanem mint használati tárgyakat.


Részemről, sose jutottam randevúnál tovább magyarral, csókom sem volt. A munkahelyeim kapcsolataim, alkalmijaim kivétel nélkül külföldiekkel voltak (svéd, mexikói pl.), az exem kínai, a jelenlegi párom másfél éve vietnámi, és remekül megvagyunk.

Mindemellett van nem egy több éves ázsiai barátságom itt Magyarországon, ugyan úgy ahogy nem ázsiai is.

Barátokhoz és párkapcsolatokhoz csak kritikus gondolkozás és csak egy kis emberismeret kell, hogy ki tudjuk szűrni az értelmes embereket, rassztól függetlenül.

2020. nov. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!