Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez tényleg ekkora probléma?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg ekkora probléma?

Figyelt kérdés

A barátom fiatalabb nálam kérek egy héttel. Én június 16-án, ő 23-án született, mindketten 16 évesek vagyunk. Ő az első barátom, és a családom teljesen ki volt borulva hogy mi az, hogy fiatalabb. Ismétlem, egy hét. Pár ismerősöm is furcsán nézett, mikor kérdezték hogy mennyi idős.

Csak szerintem nevetséges már ez?


2020. okt. 16. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem is nevetséges, ne foglalkozz velük, még ha egy fél évvel lenne idősebb se lenne semmi baj
2020. okt. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy hét? Ezen fennakadni elég érdekes...

A volt barátnőm majdnem egy évvel idősebb volt nálam (ő év elején, én év végén születtem). Soha senki egy rossz szót nem szólt azért, mert én, mint fiú voltam a fiatalabb.

Ne érdekeljen mások mit mondanak. A lényeg, hogy szeressétek egymást. ;)

2020. okt. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Agyilag gyerekesek
2020. okt. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Jézus... Ne is foglalkozz velük. Ahogy azt te is írtad, egy hét az égadta világon semmit sem jelent.
2020. okt. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kretén egy családod lehet.
2020. okt. 17. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

hát ez aztán nem nagy baj, ha a lány idősebb a fiúnál, főleg ha csak egy héttel


nem értem miért akadtak ki rajta

2020. okt. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!