Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet ennek a viselkedésnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ennek a viselkedésnek az oka?

Figyelt kérdés

Egyik sráccal egy sulis szakkörön ismerkedtem meg, ő jött oda, nagyon megkedveltük egymást, mindennapos beszélgetéseink lettek. Ő másban versenyzett, mint én, de mégis mindig nagy figyelemmel kísérte az én eredményeim.Hozzáteszem hogy ő is nagyon sikeres a saját területén.Nézte a Facebookon, kérdezte tőlem hogy hogyan sikerült. A suliban is kérdezősködött. Az egyik osztálytársamat is megkérdezte hogy mit gondol rólam. Néha szóban is kifejezi hogy jónak gondol engem, pl múltkor említette hogy kevesen tudják szerinte úgy mint én. Többször próbál kedvemben járni vicces helyzeteket is teremt meg néha össze szokott nézni velem ha valami történik. Nagyon beteg voltam, a házunk előtt összefutottunk, és mondta "ajj de gyere már suliba".

Szerintetek? Csak konkurenciából érdeklem vagy van valami más is a dologban?



17/L



2020. okt. 16. 21:52
A kérdező szavazást indított:
Sulis dolgok miatt kedvel
A személyem is érdekli, tetszhetek neki
16 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem konkurencia miatt érdekled. Csak nem vetélytársak vagytok?
2020. okt. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem pont te mondtad, hogy ő másban versenyzett, mint te? Akkor hogy lennél konkurencia?
2020. okt. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát úgy hogy melyikőnk sikeresebb a saját tárgyában, de egyébként ilyrt nem nagyon látok rajta mert gratulálni is szokott
2020. okt. 17. 10:41
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, ki hogy van vele, de én a ,,konkurenciám” házához nem mennék, hogy jöjjön már suliba..
2020. okt. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
86%
Ezek alapján még nem biztos, hogy tetszel neki, lehet csak szimpátia.
2020. okt. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!