Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tini lányok főleg 16 és 18...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tini lányok főleg 16 és 18 éves lányok -hoz szól a kérdésem ti összejönnétek kicsitt nagyobb darab pasival ???

Figyelt kérdés
összejönnétek olyan fiuval aki régen rendszeren sportolt jó alakja volt de bizonyos okból fogva abbahagyta??? el is mondaná miért van elhízva összejönnétek ???
2020. nov. 8. 19:13
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
én személysiégem tudo sovánc csak sajnos előjött bennem a mult a nagyon rosz mult és kiköt=ottem ott ahol nem szbadott volna a pszihiáternél kaptam ijekciót nagyon rosszul voltam nagyon nagyon rosszul azokban a napokban teljesen ellen voltam és biztos vagyok benne ez az ok a hízásra amugy sovány voltam ha akarsz küldök képet is !!
2020. nov. 8. 21:02
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Van, akinek bejön, sőt imponál is, és van aki tényleg tudja csak a belsőt nézni, és ha már ki van alakulva a vonzalom, akkor nem fog számítani a külső. (Ez a ritkábbik, mostanában már sok lány csak a külsőt nézni).

Én is tudom, hogy van akinek az ÁTLAG vélemény szerint szebb a párja, mint az enyém, de nekem meg az ő párjaik nem szimpatikusak. Így van ez jól. Az igazit nem fogja elsődlegesen érdekelni, hogy hány kiló vagy

2020. nov. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Bár én fiú vagyok, de válaszolok!


Először is, csak kopogtatod a billentyűzetet, vagy esetleg le is írnád, hogy miért, hát mondjuk ki, híztál el?? Egyébként, normális, átlag testmozgással+egészséges életmód kombinációval is lehet tenni a szebb alakért. Ha meguntad/nem szeretted miért nem kerestél másikat?? Vagy miért nem élsz egészséges életmódot (egészséges ételek, megfelelő mennyiségű folyadék, normális/szükséges/átlag mennyiségű testmozgás stb.)??


Másodszor, miért érdekelne bárkit, hogy milyen tested volt régen?? Engem se érdekelne, ha egy magára nem adó lány, egy ex. szépségkirálynő, színész és modell lenne, ha akkor egy tehén lenne... Nem a régi éneddel szeretne ő sem azonosulni, testileg sem, ahogy lelkileg sem.


Harmadszor, mindenkinek más tetszik.

2020. nov. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!