Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik voltak távkapcsolatban,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik voltak távkapcsolatban, hogy jöttetek össze? Hogy oldottátok meg?

Figyelt kérdés
Tizenévesen iskola mellet hogy találkoztatok úgy hogy a másik 200 km-re van tőletek?
2021. jan. 9. 18:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
200 km? Az sok, főképp egy tizenévesnek, aki nem tud csak úgy kocsiba ülni, hanem max busszal vagy vonattal tud csak közlekedni, ami 200km-en több óra, szóval egyikőtöknek jó nagy nyűg lesz utazgatni a másikhoz.
2021. jan. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Jó csak mondtam egy példát azért hogy ne szomszéd városra gondoljatok(30km):D Egyébként most lett jogosítványa, de úgy is nyűg:(
2021. jan. 9. 18:27
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
30 km? Az viszont még busszal is nevetségesen közel van, nem hogy kocsival! Hol itt a probléma?
2021. jan. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
"hogy ne szomszéd városra gondoljatok" "NE"
2021. jan. 9. 18:31
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
Jó Isten áldjon meg, hogy itt dobálózol össze-vissza számokkal xD Amúgy meg egyetlen megoldás van, valamelyikőtök fogja magát, és elmegy a másikhoz, vagy középúton találkoztok valamelyik városban, ennyi. Távkapcsolatnak ez a hátránya, pénzt és időt nem kímélve utazgatni kell.
2021. jan. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Megáldhatta a kurv*a isten engem már rendesenxD Köszönöm a választ.
2021. jan. 9. 18:36
 7/13 A kérdező kommentje:
Megáldhatna*
2021. jan. 9. 18:36
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Így sehogy.

Felnőttként volt, 120 km távolság, de mindkettőnknek volt autója, minden héten mentünk egymáshoz pár napra.

2021. jan. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Szerintem nem megoldhatatlan.
2021. jan. 9. 18:54
 10/13 Stark2000 ***** válasza:
100%

Számít a korotok. 16 éves kortól vállalhattok diákmunkát, ha annyira utazgatni akartok a másikhoz, és nem vagytok hajlandóak elengedni ezt a dolgot. Egyébiránt én nem erőltetném ezt ennyi idősen, nagyon kriminális - sokszor a szülők sem támogatják, anyagilag sem a legkönnyebb, időigényes az utazgatás is, és ha ez nem lenne elég, valószínűleg nem tudnátok ott aludni a másiknál, amivel azért nagyban redukálódik az együtt töltött órák száma pl egy hétvégén. Amúgy ez egy megoldható lehetetlen - szerintem. Ha eléggé fűtenek az érzelmek és hajlandóak vagytok időt és energiát ölni ebbe, bár még mindig azt mondom, hogy kriminális, de működhet.

Ha engem kérdezel viszont, hát én gimi mellett sem mentem /volna/ bele ilyenbe akkor. Ha dolgoztam, akkor lett volna pénzem leutazni, de időm nem. Ha nem dolgozok, akkor időm van, de pénzem nem. Hétköznap meg suli mellett egyszerűen alig van ideje az embernek, ha tényleg messze kell utazni.

2021. jan. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!