Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok egy kis tanács nekem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok egy kis tanács nekem?

Figyelt kérdés

Mikor ismerkedem lányokkal, nincs letisztázva hogy mik vagyunk. De általában megegyezünk ilyen barátságba, haverságba. Tudjátok mikor kapcsolat most nem lehet belőle de azért érdeklődtök egymás után.

Mondjuk 3-5 hónapja beszélek a lányokkal, és ugye elvileg barátok vagyunk.

Hogy viselkedjek hogy többet akarjon? Mire figyeljek? Ha többet akar, hogy jelzi?


2021. jan. 19. 02:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

én nem tudom más hogy van vele, de én nem szeretek játszadozni. Mondd el neki, hogy "figyu, többre vágyok, mint csak barátság", mert nekem pl. máshogy nem esne le, csak azt gondolnám, hogy kezdesz egyre jobban megszokni, és ezért kezded elengedni magad körülöttem.

Én ha többet akarok, megszólalok. Ennyire egyszerű

18L

2021. jan. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki. Ebből értünk, tisztán. De ha célozgatsz vagy összezavarod vagy nem úgy gondolja.
2021. jan. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Így mindig az van hogy hogy elvágom az esélyeim... Ha nyíltan kimondom, nem tesz jót senkinek
2021. jan. 19. 09:22
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg pont, hogy az tenne jót. De ha mégis kioffolna a csaj akkor végülis mindegy. Barátság az már nem lesz.
2021. jan. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Talán barátokat keresel? :D mert igy csak azt találsz. Növessz tököt, hódítasd el aki vonz. Én ha 1-2 hét netes beszelgetes alatt nem jutok el taliig, es 1-2 tali alatt egyertelmu lepesekig (csók minimum) akkor offolom, mert nincs meg a kémia, kár huzni az időt.
2021. jan. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
94%
Ha elvágod az esélyeid, akkor ennyi, az a lány nem akar tőled semmit. Ez van, ezen nem fog semmilyen sunyi taktika változtatni. Ne is próbálkozz ilyen hülyeségekkel, maradj meg azon kevesek közt, akik játszadozás helyett (mert az a csajoknak milyen jóóó - mondják ezt a pasik, lánytól ilyet még nem hallottam) egyenesen megmondják, mit szeretnének.
2021. jan. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!