Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Srácok, lányok, tanács, vélemény?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, lányok, tanács, vélemény?

Figyelt kérdés
megkaptam már ,hogy túl kicsi vaagy menjél tanulni,adjátok fel nem passzoltok(tapasztalatokat szeretnék kérni jó tanácsot,nem bántást. 18 éves vagyok a párom is ,nem,nem éretlen egyikünk sem) komolyan vesszük a kapcsolatot.Gyerekkori sérelmek miatt amúgy is magába húzódó volt kell neki nagyon az én idő különben úgy érzi magát,hogy elfolytják ezalatt 1 nap egyedül létet értek mikor el lehet magában), kb 1 hónapja mondhatni depis lett nem az,csak vannak olyan pillanatai(soha nem csalna meg,régről ismerem)ez csak egy hullámvölgy ,de hogy tudnám vele éreztetni,hogy hahó én itt vagyok melletted ,számíthatsz rám?nem vagyunk összenőve így nem akarok bele mászni abba a térbe ami kell neki,de szeretném visszanyerni azt a szuperül működő kapcsolatot amiből kimozdultunk . (a tetteivel bizonyította ,hogy szeret ,nagyon ragaszkodó szeméység,de hogy lehetne visszaállni a normál kerék vágásba?)

2020. ápr. 13. 21:57
 1/1 anonim ***** válasza:
72%
Hagyni kell neki időt a magányra. Mondtad neki ez jó és szép de ettol többet nem tudsz tenni, h aezt nem tudod elfogadni, hogy neki kell a magány, akkor ebbol szakitás lesz...mondd neki tobbször h szereted figyelj rá, ereztesd vele, hogy bizhat benne dés mindíg ott leszel neki, figyelj ezekre nagy vonalakban ennyi, amit tehetsz ;) Szép dolog h igy kiállsz mellette a mai vialgban ;) Viszont ő téged ne huzzon le, aboldogsagot te is megerdemled, szóval ha ugy érzed inkább dobd ki, hadd depizzen egyedul, te meg élj, mert a fiatalság múlandó...
2020. ápr. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!