Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fifa tönkreteszi a kapcsolat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fifa tönkreteszi a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy kis háttérsztorit írnék, mielőtt bármi konkrétra rátérnék:

Én (16L) és a barátom (17F) december végén lettünk 1 évesek. Már a kapcsolat elején is videóchateltünk egymással, ami mostanra napi 3-4 órás beszélgetésekbe ment át. Nos, amióta elkezdett újra fifázni, egész nap nem is ír, ha ezért viszont lecseszem, jön a "bocs, meccsben voltam" szöveg (2 meccs között vissza lehetne írni, nem?)... Na és a videochatek.. 1 hete nem is volt, discordon szokott beszélni egy osztálytársával mostanság sokat (persze fiáról, és együtt csinálnak challengeket meg hasonlókat), be szoktam oda menni, de nagyrészt rám se hederít.

Tegnap 150000 fifa coint elnyitogatott, semmi jót nem kapott a packekből, egész nap ezen a szarom depressziózott. Reméltem, ez elveszi a kedvét tőle, de tévedtem. Ma megint játszott.

Úgy érzem, már nem számítok neki annyit, hogy otthagyja a játékot értem...

Csak túlreagálom, vagy más is talalkozott hasonlóval?



2021. jan. 23. 17:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A játékfüggés súlyos dolog, ha nem birod, akkor viszlát.
2021. jan. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Én 2 emberről is tudok, akiknek a kapcsolata az egyik fél állandó számítógépes játéka miatt ért véget. Jobb ha mielőbb tisztázod vele, hogy ez így nem fog működni és döntsön a fifa és közted. Ha most nem beszélitek meg, akkor később rosszabb lesz. Javulni nem fog a helyzet.
2021. jan. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Jogos a problemad. Ha egy ideje csinalja, akkor jobb ha szakitasz vele.
2021. jan. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Én úgy látom, hogy a barátod még éretlen egy normális kapcsolatra. Elég sokat elárul róla, hogy ez a legfontosabb dolog a számára.
2021. jan. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%

Dehogy a Fifa teszi tönkre... Az csak egy szoftver, ami a felhasználó nélkül még működni sem tud.

Itt barátod az, aki tönkreteszi a kapcsolatotokat az éretlen, és önző viselkedésével.

Az ilyen emberekkel nem a játék a baj, hanem a torz értékrendjük. Én is rengeteget játszok, gyakorlatila első számú hobbim, de eszembe nem jutna emiatt a barátnőmet hanyagolni. Ha valakinek ennyire nem fontos a barátnője, akkor azon az sem változtat, ha nem játszana.

2021. jan. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
43%
Elvesztetted a varázsodat cica, nem rosszból de ha egy játék fontosabb akkor ez van szerintem.
2021. jan. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%
Személyesen nem is találkoztok?
2021. jan. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%
Egyik ismerősöm is játékfüggő. Borzalmas az egész ember. Hajnalban ébred, késő estig tolja. Zabál, nem tisztálkodik, már olyan, mint egy felpüffedt tehén. Remeg ha elmegy a net, nincs melója. Teljesen függő lett. 40 éves és tizenévesekkel játszik 😆 azt hiszem, ezekből lesznek a pszichopaták. A pasid is így jár, azt csá
2021. jan. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Tisztázd vele, hogy neked ez így nem fog menni. Ha már annyira rád unt, hogy inkább egész nap csak fifázik, akkor nem hinném, hogy sokáig fog ez még működni. Én is szeretek Fifázni, de egy idő után már sok. Ha 17 évesen nem tud korlátot szabni, hogy mennyit játszon, akkor bizony fejben elég nagy gondok vannak.

Azt pedig mellékesen jegyzem meg, hogy arra, hogy bármi értelmeset nyisson 150000 coinból, pont annyi esélye van, mint nyerni a lottón.

2021. jan. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!