Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek? A barátom exje...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A barátom exje teljesen tönkreteszi a kapcsolatunkat!

Figyelt kérdés

amióta együtt vagyok a barátommal, az exje folyton figyel, fenyegető üzeneteket küld, és a barátnőivel folyton kiröhögnek. a barátomnak se tetszik ez, de nem tesz ellene semmit, én meg szintúgy tanácstalan vagyok. amikor megpróbáltam a lányoknak megmondani, hogy ezt hagyják abba, egyszerűen akkor is kiröhögtek... nem tudom mit csináljak! és a barátom is folyton mesél róla, szinte mindig elmond egy történetet, amit nagyon nem szeretek, és nagyon jól tudja, hogy rosszul esik, ha róla mesélget...(még olyanokat is, hogy hogyan csókolóztak, hol, meg ilyeneket) szerintem e miatt nem vagyok képes teljesen megnyílni sem.. félek, hogy nem bírom tovább... szerintetek mit tegyek?

15/L



2017. júl. 5. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Menjetek külön nyelvtanórákra.
2017. júl. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a baratoddal kellene megbeszelned, elmondanod neki, hogy mi zavar/bant.

Biztos vagy abban hogy ez a fiu szerelmes beled? Tultette magat az exen? Marmint ha tudja hogy neked ez rossz, ami egyertelmu, akkor nem kellene sztorizgatnia. Ami a lanyokat illeti csak azt mutatja mennyire eretlenek.

2017. júl. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne haragudj de szerintem ez igy nem egeszséges egy kapcsolatban. Ugyanis ennek a kapcsolatnak nem az exéről kellene hogy szóljon hanem rólatok.

Beszéld mindenképp meg vele.

2017. júl. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
26%

Ezért nem kellene kisgyerekeknek kapcsolatosdit játszani. Se agyilag, se érzelmileg nem vagytok még közel sem olyan érettek, hogy egy normálisan tudjatok viselkedni és kezelni tudjatok egy ilyen helyzetet.

Jegyezzétek meg: a járás FELNŐTTEKNEK való. Menjetek vissza kisautózni meg barbizni, nektek még ott a helyetek, nem egymás szájában, és pláne nem a neten...

2017. júl. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%

Kedves #4.

2017-et írunk, nem 2000-t. Egy 15 évesnek bőven lehet komoly kapcsolata, ugyanúgy mint egy felnőttnek. Ez nem korfüggő. Egyébként meg mit gondoltál? Hogy most szakít a barátjával mert valami eszetlen felnőtt eldöntötte helyette hogy neki 15 évesen nem lehet komoly kapcsolata? Ezt te se hitted el...

Amúgy meg ez a menj barbizni beszólás is lejárt lemez, szerintem te se láttál még 15 évest barbizni vagy kisautózni.

Legközelebb jó lenne átgondolni amiket írsz, ne próbáld osztani az észt.

2017. júl. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Marlbi válasza:
Nos vagy markold meg a tökét és kérdezz rà , hogy mit akar dióhéjban ennyi
2017. szept. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!