Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Holnap lesz az első igazi...

Holnap lesz az első igazi találkozásom a vérszerinti anyukámmal! Hogyan kell majd viselkednem?

Figyelt kérdés

Nagyon fèlek ettől a talàlkozàstòl, ès egy kicsit bànom is hogy belementem. De màr nem akarom lemondani, hülyèn jönne ki a dolog! Szòval ilyenkor mit kell majd mondanom? Fèlek, hogy nem leszek neki elèg jò, vagy nem lesz ràm elèg büszke...Semmi olyan dolog nincs az èletemben amiben mondjuk kimagaslòbb lennèk a többiektől, kivève az, hogy mindenen paràzok :D Bàr ettől èrezheti ùgy, hogy meg sem èrte engem a vilàgra hoznia...amit èn is ìgy gondolok!

Egyèbkènt 17 èves vagyok, a vèrszerinti apukàmmal èlek! Anyu elèg fiatal volt 17 èves mikor terhes lett velem, megszült ès azòta sosem talàlkoztam vele. De most kapcsolatot akar tőlem, vagy ahogy ő fogalmazott csak legalàbb egy napot eltölteni velem, ès aztàn èn döntsem el! De nem akarom megbàntani szòval mit kellene most csinàlnom? Ti mit csinàlnàtok? Volt valaki mèg ilyen helyzetben?



2016. febr. 20. 18:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
Az anyukád nem azt várja, hogy Nobel-díjas tudós leszel vagy megnyered az olimpiát. Ő csak a teljesen átlagos 17 éves tini gyerekével szeretne kapcsolatot fenntartani. És valószínűleg ő is nagyon izgul, hogy dühös leszel rá, amiért elhagyott, vagy nem jöttök ki. Nem muszáj vele találkozni, de ne ilyen hülye félelmek miatt mondd le a találkozót.
2016. febr. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
59%

Szia! Miért nem találkoztatok eddig? Úgy gondolom, nincs okod parázni, szerintem ő jobban parázhat, hogy most mit gondolsz róla, hogy képes volt téged elhagyni, és egész életedben egy fontos pillanatodkor sem volt ott. Most lehet hogy megbánta, és megpróbál majd megismerni téged, szerintem neki lenne oka félni, hogy haragszol rá emiatt. Persze nem lehetett könnyű gyerekként azzal szembesülni hogy gyereked lesz, de ez sem volt jó megoldás.

Lényeg: Úgy viselkedj, ahogy jól esik, hidd el, hogy mindegy lesz neki, örülni fog, ha ismét jóban lehet veled, és büszke lesz rád, mert az ő lánya vagy.

2016. febr. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nem kell aggódnod, itt nem te vagy az, akinek bizonyítania kelljen.
2016. febr. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
85%
Az anyukád legalább ennyire izgul most, mint te. És ha kapcsolatot kezdeményezett, azt jelenti, tényleg szeretne az anyukád lenni, és egy anya nem érzi azt, hogy hiába hozta világra a gyermekét. Szerintem légy őszinte, mondd el, hogy izgulsz, esetleg kérdezd meg tőle, hogy miért pont most akar veled találkozni, milyennek képzelt téged, gondolt-e rád a 17 év alatt, te mit gondoltál róla. Ne parázz rá arra, hogy az első találkozáskor már olyan lesz, mintha el se váltatok volna, ez egy kapcsolatfelvétel. Magadat vádolni, hogy bármit fel kellene mutatnod, az hülyeség. A létezésed, a felé való megbocsájtásod számít neki, nem az hogy atomfizikus vagy-e. Sok szerencsét!
2016. febr. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
81%

Anyukád biztosan nem vár tőled semmi "teljesítményt". Csak szeretne látni, szeretné tudni, hogy ki a gyereke, hogy néz ki.

Nem kell semmi különöset tenned. Találkoztok, beszélgettek, aztán majd alakul.

Szerintem ő sokkal jobban izgul, mint te. Biztosan fél, hogy haragszol rá.

Szóval neked semmit sem kell bizonyítanod.

2016. febr. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
90%
Mégis miért neked kellene paráznod, hiszen nem te vagy aki azt mondta, nem kellesz nekem,mint anya.Nyugi, majd mesélje el az anyud, hogy mégis eddig merre kujtorgott,hogy mégcsak keresni sem keresett.
2016. febr. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat! :-)

Igaz, hogy meg tudom is, hogy nem az én hibám meg minden :) csak úgy érzem, ha különlegesebb lennék talán jobban kellenék vagy kellettem volna neki!

Nem igazán tudom, hogy eddig miért nem találkoztunk! Apuval vette fel néha a kapcsolatot, de velem soha. Kicsit meg is lepett most :D De a fő oka talán az, hogy anyu Magyarországon él mi meg apuval Németországban! De mindig úgy voltam vele, ha látni akar megoldja, hát most valahogy sikerült neki :)

Ja kimaradt a fenti szövegből, hogy lány vagyok, bár valaki írta is kommentben :D

2016. febr. 20. 22:57
 8/21 A kérdező kommentje:
Igaz, meg tudom is* ----> akart lenni...
2016. febr. 20. 22:58
 9/21 anonim ***** válasza:
77%

A legtöbbünkben semmi különleges nincs, különösen 17 évesen. Mindenki iskolába jár, mindenki pasizik, mindenki pattanásos stb. Oké, van, aki jobban tanul, vagy éppen szépen gitározik, de más meg népszerűbb az osztályban, vagy nagyon jól bánik az állatokkal.

Másrészt az jól esne, ha anyukád csak azért tartaná veled a kapcsolatot, hogy legyen kivel dicsekedni?

2016. febr. 21. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
93%
Lassan keresokepes korba ersz. Ilyenkor szoktak a bunbano szulok elokerulni.
2016. febr. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!