Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkednek így a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkednek így a fiúk?(netes ismerkedés)

Figyelt kérdés
Többször tapasztaltam már netes ismerkedés során, hogy egy idő után szóba kerül, hogy akár lehetne köztünk több is stb, de még mindig találkozás előtt állunk, erre szerelmet vall... Lehet velem van a gond de, hogy lehet valaki úgy szerelmes, hogy nincs élő kapcsolat stb... Először arra gondoltam, hogy még éretlenek stb, de 18-23 évesekkel is megesett...

2021. febr. 18. 12:39
1 2
 11/16 anonim válasza:
81%

Személyiségbe is bele lehet szeretni. Sőt, én sokkal inkább a hozzám passzoló személyiségű, gondolkodású lányt keresem. Ezeket pedig chatelés, beszélgetés közben is ki lehet ismerni, bár tény hogy kissé elhamarkodott chaten, találkozás előtt ilyet írni.


A hozzászólásodra reagálva: én a legközelebbi barátomnak (illetve két barátomnak) is szoktam mondani, hogy szeretem őket. A szeretet nem egyenlő a szerelemmel, ezek között azért tegyünk különbséget.

2021. febr. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

"Az meg megint nyilván más dolog, hogy chaten igenis máshogy viselkedik az ember. Több ideje van át gondolni, hogy mit válaszol és ezáltal szerintem eleve egy sokkal jobb képet ad magáról mint mondjuk élőben."


Hát ez szerintem eléggé személyfüggő. Én írásban szerintem elég béna vagyok és kínosan érzem magam, személyesen pedig valahogy mindig jól kijövök mindenkivel és jó első benyomást keltek (pedig visszahúzódóbb vagyok).


A kérdésre válaszolva pedig nem tudok többet hozzáfűzni,mint amit előttem leírtak.

2021. febr. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Hát van baj.
2021. febr. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
65%
Éretlenek szerintem is. Túl hamar felhevültek. Az online ismerkedésben nagy szerepe van a fantáziának is, tehát valami rólad alkotott kb. elképzelésbe szerelmesek.
2021. febr. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, kérdező, amikor neten folyik az ismerkedés, óhatatlanul is idealizáljuk a másikat. elruházzuk olyan tulajdonságokkal, amiket voltaképpen csak remélünk, hogy megvannak benne. Így hát szinte természetes, bele tudunk szeretni egy elképzelt "arcba".

De van egy másik verzió is. Egy férfi ugyanis jószerivel csak az első ejakuláció után látja tisztán a nőt. Addig csak a külsejét látja, ott elakad a pillantása, és egyszerűen nem tud hozzáférni a nő valódi lényéhez. Így aztán kegyes hazugsággal sietteti a történéseket, hogy mielőbb megtörténjen a dolog.

2021. febr. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Az ember a személyiségbe szeret bele. Ez pedig nem feltétlenül távolságfüggő...
2021. febr. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!