Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon direkt nem jelöl vissza?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon direkt nem jelöl vissza?

Figyelt kérdés
Bejelöltem snapchaten egy fiút aki tetszik nekem már másfél éve. Az első félévben sokat nézett, de most ugye nem látjuk egymást korona miatt mert bezárták a sulikat. Szóval hatalmas elhatározás kellett ide tekintve hogy még ránézni is alig mertem. Mosolyogni kétszer megpróbáltam, de az se sikerült mert elfordultam. Bejelöltem 15:20-kor de még mindig nem jelölt vissza. Pedig állandóan a telefont bújja. Nem hiszem hogy tudná a nevemet, meg ott ugye nehéz is, de mennyi az esély rá hogy még nem látta? Vagy miért nem jelöl vissza?

2021. márc. 16. 20:22
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:
itt van
2021. márc. 17. 16:34
 12/41 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem ne agyald túl, nekem pl a snapchat mostanában nem küld értesítést, ha valaki bejelöl, lehet, hogy vele is ez van, vagy letörölte, stb... Kétlem, hogy direkt nem jelölne vissza
2021. márc. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
42%
Attól hogy néz nem jelent semmit. Vagy csak téged néz? Ő miért nem lépett? A fiúnak kell. Egy lánynak legyen tartása és ne fusson a fiú után. Ezzel azt jelzi "gyere csak könnyen kapható vagyok". Aztán ha jól kihasznál csak nézhetsz. Ha ennyi idő és nézés után sincs semmi egyszerűen nem érdekli a létezésed. Inkább keress valaki olyat aki felfigyel rád. Ez a gyerek sajna felejtős.
2021. márc. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:
Igen. Sokszor fordul hátra ha előttem van, meg egyszer mielőtt bement a suliba még visszanézett rám, vagy olyan volt hogy a barátainak hátat fordított és engem nézett kb olyan 2 percig. Ilyeneket csinál. Mégse lettem visszajelölve:)
2021. márc. 18. 20:42
 15/41 anonim ***** válasza:
13as vagyok. Ignoral. Sorry másként lépett volna
2021. márc. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:
Vagy lehet nem tudja a nevem? Mivel új is vagyok, meg nincs is közünk egymáshoz és a nyelv különbözet is benne lehet és vajon ezért nem lép? Vagy inkább ne képzeljek bele semmit?
2021. márc. 18. 20:55
 17/41 anonim ***** válasza:
Túl reaggálód. Ha akkar majd lépni fóg
2021. márc. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 A kérdező kommentje:

Vissza se jelölt nemhogy lépjen.

Röhögnék amúgy ha kiderülne hogy letörölte az appot vagy nem tudná hogy hogy hívnak S ezért nem jelölt vissza én meg itt parázok egy fél hete😂

2021. márc. 18. 21:19
 19/41 anonim ***** válasza:
23%
Új vagy? Másfél éve? Az nem új. Hahahaha. Leszar. Ennyi. Megesik ha a csiga elesik hihihi
2021. márc. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
48%
De egy tenyeres talpas paraszt vagy utolsó 🤭🙄
2021. márc. 19. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!