Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak engem frusztrálnak a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem frusztrálnak a 170cm “alacsony” vagy az alatti pasik?😅😅

Figyelt kérdés

Én 167 cm vagyok és nem egyszer volt olyan,hogy velem egy magas/ nálam alacsonyabb palik akartak felszedni. Nyílván nem fogok ilyennel összejönni. Volt olyan is,hogy tőlem egy kicsivel magasabb palika próbálkozott, de magassarkút nem tudtam volna felvenni meghát megvédeni se tudott volna 😅😅


Valamièrt frusztrációt érzek irántuk, ccsak én vagyok ezzel így ?


17/l



2021. márc. 25. 14:58
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 anonim ***** válasza:
100%
190 vagyok és az alacsonyabb csajok jönnek be, nem értem miért vagy ennyire ellene az alacsony srácoknak, szerintem van valami bajod fejben.
2021. márc. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/64 anonim ***** válasza:
82%

2-es válaszoló vagyok!

Érdekelne, hogy maga a kérdés stílusával van baj, vagy pedig hogy nem szeretne alacsonyabb sráccal összejönni? Mert a stílus tényleg lekezelő és bunkó, azzal viszont nincs baj hogy ilyen srácok nem jönnek be neki.

2021. márc. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/64 anonim ***** válasza:
100%
Én 165 centi magas srác vagyok, szerintem semmivel nem tudok kevesebbet nyújtani semmiben mint egy nálam 20 centivel magasabb srác. Engem nem érdekel ha a lány magasabb, ugyanúgy meg tudnék vele lenni. Nem értem mi ez a "magasság számít mindenek felett". Szar a felfogásod, nincs ezzel mit tenni. 18/f
2021. márc. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/64 anonim ***** válasza:
100%
Engem ugyan nem zavar. Kb. ilyen magas vagyok én is, tehát a többségük magasabb nálam, olyan sok alacsonyabb pasi nincs, de az se zavarna. Nekem nincs "magasság mániám"
2021. márc. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/64 anonim ***** válasza:
100%

Frusztrál a magassága.. vagy az hogy van töke ahhoz hogy még téged akarna felszedni, pedig "nyílván" semmi esélye, és menjen már ?

Amugy sajnos forditva is van ilyen, volt olyan pali aki megkérdezte az egyik barátnőmtől hogy hány cm, és csak azért nem ismerkedett vele tovább, mert a csaj 3 cm-vel magasabb mint ő xD

Mondhatom eleg rosszul esett a lánynak, de szerintem jobb is nem ilyen emberekkel kezdeni.. elég szar a felfogasuk es felszinesek is

2021. márc. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/64 anonim ***** válasza:
100%
196 centi vagyok édesem, de ha ezt meghallanám akkor elmenne a kedvem tőled xD
2021. márc. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/64 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretem, ha a lány magasabb mint én. Igaz, hogy én sem vagyok valami magas (172 cm), ha 1 cm-vel magasabb a lány, azt mondom, hogy még oké, de annál ne legyen magasabb. Lehet, hogy csak az alacsonyságomból származó fusztráció miatt, nem szívesen randiznék nálam sokkal magasabb lányokkal. Az ideálom 16-163 cm magas.
2021. márc. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/64 anonim ***** válasza:
100%

Képzeld el én még fiatalabb sráccal is képes voltam összejönni:D

Akkor kíváncsi lennék a te szemedben ők léteznek egyáltalán?

16/L

2021. márc. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/64 anonim ***** válasza:
100%

"Nyílván nem fogok ilyennel összejönni."


Látom egó az van. Illetve elvárás is, ami ráadásul úgy hülyeség ahogy van.


Mielőtt nekem megkérdezed, 183cm vagyok, F.

2021. márc. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/64 anonim ***** válasza:
100%
Látom, hogy kicsit azért le van pontozva, aki szerint most még válogatsz, aztán majd kétségbe leszel esve, de valahol igaza van. Vannak olyan barátnőim, akik ennyire válogatnak, pont ilyen téren is, hogy mondjuk 180 alatt pasi már alapból szóba se jöhet. Nem jó nekik kb. senki, és már most panaszkodnak, hogy sose lesz senkijük, de azt nem látják be, hogy maguknak csinálják. Aki olyanok alapján válogat, hogy kedves-e a pasi, azt megértem, de a magasságon abszolút semmi nem múlik egy kapcsolatban (maximum hogy hogy néztek ki egymás mellett, de ez komolyan ennyire számít?)
2021. márc. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!