Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak engem frusztrálnak a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem frusztrálnak a 170cm “alacsony” vagy az alatti pasik?😅😅

Figyelt kérdés

Én 167 cm vagyok és nem egyszer volt olyan,hogy velem egy magas/ nálam alacsonyabb palik akartak felszedni. Nyílván nem fogok ilyennel összejönni. Volt olyan is,hogy tőlem egy kicsivel magasabb palika próbálkozott, de magassarkút nem tudtam volna felvenni meghát megvédeni se tudott volna 😅😅


Valamièrt frusztrációt érzek irántuk, ccsak én vagyok ezzel így ?


17/l



2021. márc. 25. 14:58
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 anonim ***** válasza:
27%
Én jelenleg 180 cm vagyok és még szerintem még max 6 cm-t novok és ez lány ugyileg jó de amúgy meg focizok és belső védő vagyok és még kellene nonom szerintem min 190 re (gondoltam leirom) lányok szerint mi az ideális magasság egy fiunak?
2021. márc. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 anonim ***** válasza:
100%
#20-nak. #19 vagyok. Ráadásul ez még csak nem is a srác döntése, hogy ő most mekkora.
2021. márc. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 anonim ***** válasza:
80%
Kicsit sem vagy elszálva magadtól xd
2021. márc. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/64 anonim ***** válasza:
76%
#22 ja, ez benne a pláne. Lehet, hogy tökéletes lenne neked a pasi, de nem kell, mert nem magas? Aztán még a pasinak a k*rva anyját, hogy alacsony? Meg mi ez a "Nyílván nem fogok ilyennel összejönni."? Hát én nem is értem, hogy miért próbálkoznak a kérdezőnél alacsony pasik, nem tudják, hogy őt ez irritálja? Nevetséges
2021. márc. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/64 A kérdező kommentje:
Hadd döntsem már el hogy kivel leszek együtt xd nem kioktatást kértem, hanem hogy mást is zavarja e ez a dolog ?!
2021. márc. 26. 00:32
 26/64 anonim ***** válasza:
69%
Ki mondta meg neked, hogy kivel legyél együtt? Csak azt mondtuk, hogy nem kell lenézni valakit azért, mert nem elég magas, mégis be mert nálad próbálkozni...
2021. márc. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/64 oneswfanboy ***** válasza:
91%
Na kicsi arany bogár-csillag engem meg az ilyen csajok frusztrálnak, mint te de nagyon.... Nem fogsz a nálad alacsony pasival összejönni és? Na bumm nincs ezzel baj, de akkor ne zavarjon már téged , ha bepróbálkozik nálad és akkor mi van ebből? Utána meg rohansz kidumálni, hogy Jajj figyuzzatok barátosnék bepróbálkozott nálam egy alacsony pasi: csajszik reakciója áhhh jajaj óhhh xd xd xd xdx lololososl XD xd na kb ez szokott lenni.... És ha veled egy magas a pasi akkor mi van összedől benned a világ? Kitagadnak a csajszik a szpájzsgőrlből vagy mi? xd, attól még megtud védeni simán, főleg ha küzdősportol vagy valami, ezért eldobni a magassága miatt ha passzoltok hát te tudod. Meg mi ez a palika, ha ki se írod a korod már ebből látszik hogy nem lehetsz több 17 nél mondjuk szerintem IQ-ba se vagy több. Egy csimpánznak szarás közben több gondolata van, mint neked az tuti Xd Ez a magassarkú mánia meg hát tipikus nagyon, oké nem tudtad volna felvenni hozzá? És kit érdekel amúgy meg majd felveszed olyanhoz aki tőled magasabb ennyi, most ezt ki se kellet volna írni...Értem hogy zavar ez de majd nem fog keress egy magasabb pasit oszt guten abend... Badoo van tele ilyen magassarkú mániás agymenéses csajokkal, nekem is írta már hány csaj hogy nem tudom felvenni hozzád a magassarkúmat (169 cm körül volt az egyik ilyen csaj (173-4 között vagyok) írtam neki hát ki faszt érdekel amúgy, jöttem már be tőled magasabb csajokkal és nem rinyáltak úgy mint te ezen, na egyből vissza vett a kis arany falat... Na meg általában az ilyenek mind Lakatos Levente fan klubok voltak, ott virított a polcukon az összes ilyen könyvecske....Álom olvasmány álom világba képzelődő kis hercegnőknek xdSenki se akart kioktatni téged amúgy meg nem értem miért vered itt magad, meg hisztizel ezen, kit érdekel, hogy kivel leszel együtt amúgy meg, értelmezni tanuld meg amiket írtak válaszokat ennyi. Gondolom sok tini csajt zavar ha egy pasi alacsonyabb, mint ő na bumm oszt akkor mi van van ilyen az élet megy tovább nem fog leállni mert téged frusztrál ez az egész dolog.. Azért gondolkozzál már magadon egy kicsit, meg nem árt ha vissza vennél az arcodból, Egódból mert az van bőven látszik is, itt rinyálsz ezen de mellette meg sehol semmi sincs... Na meg rohadtul nem szép dolog ám, lenézni olyan pasikat akik alacsonyabbak nálad... És be mertek próbálkozni nálad, legalább tökösek voltak és volt bátorságuk oda menni hozzád azért értékeld már ezt egy kicsit.... Oké vannak elvárásaid, egy daliás szép szőke herceget akarsz te is aki hozzád lovagol Túl az Óperenciából, nincs ezzel baj, csak közbe te mit tudsz majd nyújtani cserébe? Azért ezen tűnődjél egy kicsit, sok pasinak már nem kellenél itt az tuti, az írásaid alapján már lejött nekik , hogy milyen is vagy... Kb egy ego boostos kis tini baba vagy semmi több nuku élet tapasztalattal a hátad mögött... Egyszer majd azért szállj le a földre és nézz körül, nem mindenki kering mint gólya fos a levegőbe xd xd :D
2021. márc. 26. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 anonim ***** válasza:
100%
Megint én, #19. #25 nem azzal van a probléma, hogy mit preferálsz. Sokkal inkább ahogyan kimutatod, és amilyen lenézően viselkedsz.
2021. márc. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 anonim ***** válasza:
100%
#27 te a tényeket mini gun-nal lövöldözöd
2021. márc. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/64 anonim ***** válasza:
25%
Én nálad sokkal magasabb vagyok és engem is nagyon frusztrál
2021. márc. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!