Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak engem frusztrálnak a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem frusztrálnak a 170cm “alacsony” vagy az alatti pasik?😅😅

Figyelt kérdés

Én 167 cm vagyok és nem egyszer volt olyan,hogy velem egy magas/ nálam alacsonyabb palik akartak felszedni. Nyílván nem fogok ilyennel összejönni. Volt olyan is,hogy tőlem egy kicsivel magasabb palika próbálkozott, de magassarkút nem tudtam volna felvenni meghát megvédeni se tudott volna 😅😅


Valamièrt frusztrációt érzek irántuk, ccsak én vagyok ezzel így ?


17/l



2021. márc. 25. 14:58
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:
84%
Amúgy szerintem aranyos a kérdező. Alacsonyabb vagyok nála de elhiszi, hogy ő többet ér mint én :D
2021. márc. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező teste lehet előnyös, de nagy bajok vannak fejbe.
2021. márc. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 anonim ***** válasza:
100%
Na, ez de jól sült el, te kezdted fikázni az alacsony fiúkat a kérdésedben, de végül te lettél nevetség tárgya. Ha szédülsz, azért van, mert fordult a kocka
2021. márc. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezo, kihagytal egy szot, helyesen ugy van hogy menjél csaje haza magadnak*

GáspárLaciForever

Amugy en jot derulok a gyenge valaszaidon, no offense de ha latod hogy a tobbseg nincs veled egy velemenyen akkor altalaban leulsz es csondben maradsz, foleg ilyen hulyeseggel kapcsolatban

2021. márc. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 anonim ***** válasza:
100%

És az a baj hogy elég sok ilyen lány van akiknek a magasság a mérvadó(Van aki egyszerűbben van aki ilyen egoista módon fejezi ki mint például a kérdező)és nem is értem hogy ha a pasik ilyenkor nem akadhatnak ki,akkor a lányok miért akadnak ki akkor ha a srác nem jön össze egy vékony vagy éppen egy husis lánnyal?

Egyből jön az a duma hogy a srácoknak csak a külső számít és hogy #bodyshame....

18L

2021. márc. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 anonim ***** válasza:
100%
#45 gondolom a kérdező lenne legjobban felháborodva, ha egy pasi őt utasítaná el, mert túl kövér/sovány, hogy meri, milyen pasi az ilyen, micsoda faragatlan tuskó.
2021. márc. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 A kérdező kommentje:

Ha én teszek az ellen,hogy dagadt legyek akkor a pasiknak se megengedett szerintem,hogy ne adjanak magukra és ilyenek legyenek 😅😅

Én heti 4x edzek,hogy sovány legyek, nem tudom mi abban a nagy kérés ,hogy magas legyen valaki de oke.. kibeszélni kitudjátok az embert

2021. márc. 30. 22:20
 48/64 anonim ***** válasza:
73%

És mégis hogy tehet valaki az ellen, hogy ne legyen alacsony? :D Hordjon magassarkút? Ezt nem gondoltad komolyan te se.

Ezt meg még egyszer elmondom akkor: nem az a nagy kérés, hogy magas legyen a pasi, tőlem aztán olyat választasz, amilyet akarsz, DE el ne küldd már az anyjába azt, aki "nem elég" magas

2021. márc. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 anonim ***** válasza:
80%

'Ha én teszek az ellen,hogy dagadt legyek" <-> 'nem tudom mi abban a nagy kérés ,hogy magas legyen valaki" szimplán annyi hogy valamin nem lehet változtatni.

És itt nincs semmi fajta kibeszélés elvégre neked mondjuk szemtől szembe :D

2021. márc. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 anonim ***** válasza:
82%
Az a baj a kérdezővel, hogy szimplán hülye
2021. márc. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!