Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak engem frusztrálnak a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem frusztrálnak a 170cm “alacsony” vagy az alatti pasik?😅😅

Figyelt kérdés

Én 167 cm vagyok és nem egyszer volt olyan,hogy velem egy magas/ nálam alacsonyabb palik akartak felszedni. Nyílván nem fogok ilyennel összejönni. Volt olyan is,hogy tőlem egy kicsivel magasabb palika próbálkozott, de magassarkút nem tudtam volna felvenni meghát megvédeni se tudott volna 😅😅


Valamièrt frusztrációt érzek irántuk, ccsak én vagyok ezzel így ?


17/l



2021. márc. 25. 14:58
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
100%
Értelmes a kérdező... Egy normális kritikára nem tud válaszolni. Csak flegmázva xd-zni.
2021. márc. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 anonim ***** válasza:

Amugy nem tudom hogy akik itt írogatják hölgyek, hogy x magasságú srác annyira "fRuSzTrÁl", megis mit gondolnak

Bszki gyerekek, konkrétan semmi rosszat nem tettek a srácok, de ti mar "taka van, kicsi vagy, nem érsz fel hozzam, szó szerint hahaha"

Ez genetika, ember. Nem gondoltok bele hogy aki pl ilyen, és nem is tehet róla, tehát nem tudja MEGVÁLTOZTATNI, annak szarul esik hogy ennyiből instant elítélitek őket?

Kérdésedre válaszolva kedves kérdező, mint látod nem te vagy az egyedüli idióta, vannak mások is, akik ilyenek:D (#30 talan?)

De a többség normális😌

2021. márc. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 anonim ***** válasza:
84%

És akkor az ilyen lányok sírnak hogy majd bunkó pasikat szednek össze.Őszintén kiváncsi leszek mekkorát fog esni az egód ha majd megtalálod azt a magas pasit aki majd szépen meg is csal.

Kérdező,te konkrétan egy vicc vagy.


Azt hogy 17 évesen ekkora marha tudsz lenni kötve hiszem,feltételezem vagy ilyen 13-14.Sőt ebbőla kérdésedből kiindulva majd ha összejössz egy magas pasival és kiderül hogy alul "nincs kiegyenlítve" akkor majd jönni fogsz azzal a kérdéssel hogy "Ugye nem csak én vagyok az egyetlen lány aki a 20cm alatt szóba sem áll a pasival?"


Esküszöm idegesitő a létezésed.

Már előre sajnálom a srácokat akik hajlandóak lesznek veled összejönni.


16/L

2021. márc. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 anonim ***** válasza:
81%

#33

Egyszerűen imádlak xd Magam sem mondhattam volna szebben

/egy alacsony 18 éves srác

2021. márc. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 anonim ***** válasza:
70%
Fogjatok vissza
2021. márc. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 anonim ***** válasza:
80%
Lol, kibukott az értelem. Még mindig az a helyzet, hogy te kérdeztél valamit, mi meg válaszolunk. Ha nem tetszik a véleményünk, legközelebb gondold meg kétszer, mit mondasz, ne nekünk k*rvaanyázz.
2021. márc. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező te komolyan nagyon frusztrált vagy, de legalább bevallottad a kérdéseben ez már haladás. Ajánlom hogy kicsit menj ki a levegőre, nagyon sokat vagy gyakorin:D (5 perc alatt válasz)
2021. márc. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 anonim ***** válasza:
63%
Te most azt vártad, hogy mindenki bólogat neked, hogy "jaaaj, igen, az alacsony pasik aaaaaannyira bénáák, 180 alatt hogy mernek hozzád szólni? tiszta szégyen!" és majd együtt savazzátok őket. Nem így működik.
2021. márc. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 anonim ***** válasza:
81%

33-as vagyok.


Fogalmazásod alapján azt is megmerem tippelni hogy kissebbségi vagy.

Egyrészt azért mert egy évvel idősebb vagy,nem vagy több nálam.

"törpe a palid" ez konkrét olyan mintha versenyeztetni szeretnéd a jövendőbeli barátod magasságát máséval.

Konkrétan magadat írod le ezen az oldalon.

Nem szóltam bele hogy jöjj össze nálad alacsonyabb sráccal szimplán közöltem hogy az elvárásod idióta és a srácok akik majd össze jönnek veled (sajnos) és akik nem látják ezt a kérdést (szintén sajnos) már előre sajnálhatóak.

Egyébként ha ennyire tudni szeretnéd hogy törpe e a barátom, 180cm és ha azzal mernél jönni hogy "na te is a magassága miatt vagy vele" megsúgom,nekem tetszett már velem egymagas (160cm) srác is.

Egyáltalán nem mérvadó annyira hogy ez kizárja a kapcsolatot. :)

2021. márc. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 anonim ***** válasza:
100%
35-ös köszi de egyszerűen felidegesített a kérdés és nem tudtam visszafogni magam hogy ne írjam le :D
2021. márc. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!