Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent ha a srác egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Noémi 2005 kérdése:

Mit jelent ha a srác egy beszélgetés alkalmával ahol kölcsönös a beszélgetés mivel ő is vissza kérdez és este úgy fejezi be a beszélgetést,hogy "én már megyek aludni, szia"? Ez jó jel?

Figyelt kérdés
Kinek szoktátok fiúk ezt írni?

2021. ápr. 16. 01:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak Neked szoktam
2021. ápr. 16. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy álmos, elfáradt
2021. ápr. 16. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én annak szoktam mondani, hogy aludni megyek, akivel komolyabban beszélgetek, és nem akarok csak úgy random eltűnni az este.
2021. ápr. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Régen a párom is mindig elköszönt:)
2021. ápr. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mit jelentene?? aludni akar
2021. ápr. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem jelent. Miért kell mindenbe belemagyaráznibvakamot? Fáradt, megy aludni. Ennyi. Nem jekent semmit.
2021. ápr. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem úgy értettem hogy mintha olyan fontos dologról lenne szó....csak szerintem jó jel ha nem szarik a fejedre a srác és veszi a fáradságot el köszönni, mivel az előtt azt csinálta..el tűnt és ha úgy tartotta másnap válaszolt.


Gondolom ez amolyan baráti, ismerősök szint és jó jel mert nem néz át rajtad az illető...én ehhez akartam tudni pár választ hogy jól e gondolom.

2021. ápr. 17. 23:16
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti, hogy a barátja vagy. Egyelőre még semmi mást.
2021. ápr. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!