Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Kezdjük ott, hogy 16 éves vagyok. Még nem voltam szerelmes (fogalmam sincs, milyen érzés), még nem csókolóztam...


Az osztályom nagyon összetartó közösség, és mindenki mindenkivel barátkozik. Egyszer-kétszer volt olyan, hogy valaki összejött valakivel, de nem maradtak együtt túl sokáig.

Igazából nagyon jófej mindenki.


Van egy fiú (az egyik osztálytársam), aki iránt valamiféle vonzódást érzek. Nem vagyok belé szerelmes, az biztos. Csak annyira tetszik. De ilyen egyébként már volt: nem voltam még szerelmes, de azt mindig észrevettem, ha egy fiú jól néz ki.


Az osztálytársam is szerintem valami ilyesmit érez, mert folyton közeledik felém, és én is próbálok felé. Az utóbbi időben sokat változott, és nagyon jó lett a személyiség, nagyon bírom, ahogy viselkedik.


Igazából nem tudom, mit akarok ezzel az egésszel, de gondoltam megosztom veletek.



2021. ápr. 28. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Figyelj, csak úgy a semmiből nem leszel szerelmes. Első körön max megtetszhet egy srác, aztán ha sokat beszélgettek, lógtok együtt, és megvan a kémia, akkor majd lehet szerelemről beszélni. Szóval beszélgess ezzel a sráccal, találkozgassatok, és majd meglátod, hogy bele tudsz-e szeretni, vagy felejtős.
2021. ápr. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Inkább vágyom rá, mintsem szerelmes vagyok belé. A hormonok XD...
2021. ápr. 28. 18:36
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Oppátska, akkor legközelebb hívd át filmet nézni xD
2021. ápr. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
ülj az ölébe stb le fog esni neki mit akarsz
2021. ápr. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
75%
Probalj meg vele ismerkedni, beszelgetni, baratkozni, szolni hozza stb... Aztan lesz ami lesz
2021. ápr. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Mi vagy te, kigyobuvolo?
2021. ápr. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Beszéljetek meg esetleg valami találkozót, aztán idővel úgyis kiderül, hogy pontosan mit is szeretnétek
2021. máj. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!