Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van esélyem párt találni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem párt találni?

Figyelt kérdés
Már elsős korom óta rendszeresen lovagolok, és kajakozok versenyszerűen, december óta pedig otthon is edzek, saját testsúllyal. Szóval elég izmos vagyok. Ráadásul kereken 180 cm magas vagyok, úgyhogy nem vagyok éppen egy férfiálom. Szerintetek van esélye párt találni egy olyan lánynak, aki a saját évfolyamán a legerősebb?(és az egész gimiben kb 7. legerősebb vagyok fiúkat is számolva 10.-ként). Vannak barátaim, de a fiúk, ha kapcsolatról beszélek, folyton a vékony lányokat hozzák fel ideáljukként. Szóval szerintetek van esélyem párt találni ilyen külsővel?

2021. máj. 1. 13:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2021. máj. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
azt hallottam elfogytak a fiuk sry
2021. máj. 9. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Az, hogy itt lánynak mondod magad, de amikor régebben írtam neked, akkor azt írtad, hogy nem vagy lány... ez egy elég komoly hátrány párkeresésénél. :D
2021. jún. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!