Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van valaki, aki ezt tapasztalt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valaki, aki ezt tapasztalta utánna, rajtam kívül?

Figyelt kérdés

Ez volt nekem az első alkalom, hogy megujjazott egy fiú, ráadásul én közben elég ittas voltam, így csak részletekre emlékszem. (Ezért kissé parázok, hogy más is történt ezen kívül..)

(Mivel ez előtt senkivel nem voltam együtt, semmilyen szexuális módon, nem igazán vagyok tapasztalt a dologban, tehát ha hülyeséget kérdeznék, nézzétek el nekem.)


Az lehet, hogy a megujjazástól vagyok folyton felpuffadva és amiatt érzek néha csikiző, enyhén görcsölő érzést allul a hasamban? (Ez az egész mellesleg 2 napja történt, tehát még elég friss a dolog...)


Remélem nem csak én tapasztaltam utánna ezt, mert nem biztató információkat gyűjtöttem ezzel kapcsolatban az internetről, ezért jó lenne egy "tapasztaltabb" személy tanácsát is meghallgatni/elolvasni.


Előre is köszönöm!



2021. máj. 12. 00:35
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Nem hiszem. A puffadás lehet kajától is, a görcs pedig ciklusnál is lehet. Nekem peteéréskor is meg mensikor is szokott görcsölni.
2021. máj. 12. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%
Mondjuk nem kellett volna annyit vedelni! Hány éves vagy amúgy?
2021. máj. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
#2 azért más hibáján mindenki magyon okos. Nem hinném, hogy te egy szent lélek lennél. Ki vagy te hogy szegényt lebaszd és kérdőre vond? Valszeg tanult az egészből. Nem azért jött ide hogy bántsák az emberek hanem hogy segítsenek neki
2021. máj. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
*nagyon
2021. máj. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#2. Jól tudom, hogy nem kellett volna annyit innom, viszont már nem tudok csinálni semmit, megtörtent. Bánom a dolgot és legközelebb biztos jobban figyelek, de egyébként most nem arra voltam kíváncsi, hogy szerinted mit kellett volna és mit nem. Azért köszi, hogy válaszoltál.


(Mellesleg 16 vagyok, jövő héten pedig már a 17-et töltöm.)


#4 Köszönöm, hogy ezt mondod és, hogy válaszoltál!

2021. máj. 12. 14:55
 6/7 A kérdező kommentje:
*#3 :)
2021. máj. 12. 14:55
 7/7 anonim ***** válasza:
93%

És ha az utána lévő dolgokra nem emlékszel nem lenne jó egy esemény utáni is? Barátnőm pont ugyanígy járt 2 évvel ezelőtt...

A puffadás amúgy inkább a kajától lehet.

2021. máj. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!