Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tetszek a lányoknak,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tetszek a lányoknak, hogyan csajozzak be ?

Figyelt kérdés

Még nyári szünet elöt próbáltam beszelgetni pár lányal az iskolában,de mind hiába nem foglalkoztattam őket még annak ellenére se,hogy nem voltam bunkó,tolakodó.

Facebookon,instagramon is próbálkoztam de ott se jártam sikerek

Tinderen,badoon + egyébb társkereső oldalon még válaszra se méltattak.


valahol én is hibás vagyok,párszor én is szidtam magamat mert olyat írtam amit nem kellet volna..(fb,insta )

De nem az ilyen dolgok miatt szakadt meg a beszélgetés

,egyszerűen nem kaptam választ ha írtam


(Oda figyeltem arra,hogy ne zaklassam)


Szóval a lényeg!

Küldenek a holnapi nap folyamán képet és kérnek lányoktól véleményt,mert én csak arra tudok gondolni,hogy nem vagyok elég helyes


Tudom tudom hiába kapok pozitív válaszokat,úgy sem fog jobban menni a csajozás..🙄

de ha negatív véleményt kapok tudhatom,hogy nem a viselkedésemel van a gond.


Szeretném azt,hogy ne csak képet kérjetek hannem modjatok el a véleményetek,a fent említet tényekről.


Ha meg érkezet a kép Kérlek ne alpári,bunkó módon közöljétek velem a véleményeteket.



2021. júl. 17. 23:49
1 2
 11/13 anonim válasza:

Szia. Adok neked egy tanácsot.

Lehet jobb lenne ha megpróbálnál élőben is ismerkedni. Látod hogy milyen, meg ilyenek. Interneten csesznek vissza írni . Írhatsz nekik 5 oldalt lehet kapsz vissza egy ok-ot. Remélem sikerül találni drukkolok.:)

2021. júl. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

De hát írtam,hogy próbálkoztam a suliba.

De úgy gondolod,hogy ismeretlen lányokal?

Mert az biztos instant visza utasítás,bár egy próbát meg ér max lekoptat úgy mint a többi lány.

2021. júl. 19. 23:57
 13/13 anonim válasza:
Ne így állj hozzá, hogy lekoptat. Nem mindenki fog lekoptatni. 10 emberből egynek biztos tetszeni fogsz.Olyan nincs hogy senkinek sem fogsz kelleni. Én nagyon remélem hogy összejön egyszer. Ne add fel, lesz majd valki. Hány éves vagy?
2021. júl. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!