Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az oka annak ha valaki nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak ha valaki nem ír vissza napokig az üzenetemre, de közben elérhető?

Figyelt kérdés
Az az igazság hogy engem ez nagyon zavar, mert az illető nem is megy rá hogy látta, de biztos vagyok benne hogy látta, hiszen többször is elérhető volt a napokban. Mégsem ír vissza, pedig előtte minden rendben volt, jókat beszélgettünk. Tényleg nem tettem semmi rosszat.. Titeket ez nem szokott zavarni?

2021. aug. 11. 15:31
1 2
 11/11 anonim válasza:
88%
Végig olvastam a tapasztalatokat, hm hát nemis tudom mit mondjak mert is is. Kezdjük ott ha az illető online... Ha egy fiú kezdeményez a lánynál a lány pedig (eleinte) gyorsan/1/2percen belül válaszol, aztán pár nap múlva kezdi azzal hogy, most nyaralunk most ide megyünk most oda megyünk most tanulnom kell most dolgoznom kell máris el felejtheted a lányt mert koccoltat,nyilván ha látod hogy online de nem ír vissza pont más valakivel csetelget, ki fogásokat keres arra hogy ne kelljen veled beszélnie, szóval ha hanyagol egy lány és pl:megnèzi az üzit de nem válaszol akkor nincs rád ideje válaszolni mert a másik cserben épp egy beszélgetésben van de mivel a másik beszélgetèsben várja a választ így gyorsan meg nézi talán hogy te mit írtál vagy csak le húzza az értesítő sávot és látja amit írtál neki de hidegen hagyja, hagyd békén mert nem érdekled már, valószínűleg ha neked vissza írt akkor vissza ìrt másnak is xd. Fordított esetben viszont ha egy lány ír neked mint pasinak akkor jobb lesz ha hamar ki derìted hogy a lány találkozó képes e mert be jössz neki, ha csak egy alkalomra vagy kavarni de akkor is be jössz neki, hiszen rád irt és nem azért írt rád mert beszélgetni szeretne veled... Szóval a csajok rèszèről pedig az van hogy túl húztátok az időt, sok volt a flört avagy külsőre nem vagytok elég kívánatosak és unalmassá váltatok de ugyan így fordítva is, magyarul offos a dolog,, sok beszélgetés után unalmas lesz az online írkálás, ha nem kapsz "regény" válaszokat (mind2 fèlnek szól) akkor alapból nem érsz annyit hogy ennyi időt spóroljon rád, meg ugye ha ír több sort is akkor nem igazán van aki bírja őt és kell neki valaki aki meghallgatja válaszolt stb, ha viszont igen és hetekig megy így vagy mèg tovább akkor valakinek gyorsan fel kell dobnia a lehetőséget hogy kéne egy tali de gyorsan... Ne ismerkedjetek hetekig valakivel a neten, 1/4 nap után tali, különben felejtős az egész mert a két félből már amelyik kezdeményez, azt fogja érezni hogy nem kell a másik fèlnek és ebből lesz az hogy várjuk hogy írjon vissza... Minek?! Nem történt meg amit várt a másik fél, ha pedig olyan pasi ír egy lánynak aki kedvesnek tűnik stb az 60/40% hogy csak jó egy kicsit érezni hogy van valaki aki törődik vele és szépeket mond neki... Fordítva viszont a pasi nyugodtan vegye biztosra hogy a lány ha mást el sem érhet annál a fiúnál de a nadrágja gombjàt szívesen ki patentolná, szóval Mással is tud írkálni...8 éves napi szinten online életből s tapasztalatból mondom! Sok platformot be jártam már, rengeteg nővel beszéltem már, sok cselt el vetettem már többé kevésbé sok sikerrel, amit le írtam azt így írtam le hogy a mai napig épp fillytatok beszélgetèseket s jelenleg is van egy lány aki párkapcsolatban van "hűségesć-nek vallja magát viszont már eleve nem az hiszen flört képes volt és tali képes is magyarul akart dugni tiktokba... Szóval fiúk lányok, ha valaki rátok ír akkor az akar tőletek valamit ne habozzatok vissza jelezni ha pedig irkál veletek és nem érzitek azt hogy nah ebből lehet vagy lesz valami akkor hagyd a fenébe, ne éld bele magad hogy több lesz az unalmas órák el kockulásából ezért nem kell meg sértődni senkinek, ami nem öl meg az csak meg erősít, egyszer élünk, ne nyalizz a nők nem csipik a nyalit ha pedig fiú vagy és nyaliznak akkor tudod a dolgod aztán lesz ami lesz eliben minden más, ne legyetek droidok!
2021. nov. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!