Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyha instán sok követőm meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyha instán sok követőm meg sok like lenne a képeimet szerintetek több lány írna illetve követne ott vissza?

Figyelt kérdés
Pl követőm száma 1000-2000+, like számaim pedig 200-300+! Nem tudom azt ki figyeli, hogy kik likeolnak, követtnek. Úgy, hogy közel élek egy olyan városhoz ahol kB 50-55 ezer fős város. + kőrnyéke. Tehát egy fiúnál nem tudom mi számít soknak ezen a kőrnyéken. Sajnos itt élőben nem nagyon tudok ismerkedni. Mert sok lány eléggé felszínes meg lenézi azt akit nem ismernek. Vagy aki már 20+ kmre lakik tőlük és mindegy, hogy élőben akarok e ismerkedni vagy interneten. Bár ilyen nagyképű, flegma csaj nem is kell. De akik "kedvesek" ők is ilyenek. Csak ők másképpen. Tehát nekünk a Nem fullos csajoknál sem nagyon van esélyünk. Mert már azok is az újjukra tudják csavarni a pénzes, menő, BMWs palikat akikben semmi különleges nincs. Bár ezek a palik általában olyan buták mint a fekete főld, de akkor is. Éppen ezért tudja őket már egy tömegcsaj is felszedni. Sajnos mondjuk a szeretet hiányzom miatt én is az ő szintjükre alacsonyodok lassan. De igazából találtunk haverokkal egy módszert ahogyan kicsit gyorsabban szerezhetünk követőket ig-re. És több likeot is. Tehát az, hogy több követőnk és like legyen ez akkor is megéri nekünk ha nem akarunk magunknak csajt. Azonban a kérdés lényege az lenne, hogy ezt a csajoknál mennyire tudnánk fel használni?

2021. szept. 15. 15:29
1 2
 11/14 anonim válasza:
43%
Komolyan odáig süllyedt a világ, hogy egy fiú instagrammal akár csajozni? Egyébként is, fiúknak minek az instagram? Nem szereted a felszínes embereket, de ezeken a helyeken csak ilyenek vannak. Egyébként is, hogy lehet csajozni instan? "szia, jók lettek a csöcsös képeid. Nekem 300 követő van. Dug8nk?" eleve egy olyan platform ahol csak a kinézet, külső és a látszat a fontos. Ha én nem akarnék felszínes emberekkel ismerkedni (nem is akarok, nem is teszem) elkerülném a közösségi médiát, mert az az ő területük. Inkább szerezz egy érdekes hobbit, kepezd magad, legyél jó valamiben, az a csajoknal sokkal többet ér, ha valamiben el tudsz mélyülni, szenvedéllyel csinálni valamit, mint hogy hányan látták a posztjaidat. De tényleg megáll az eszem, hogy idáig jutottunk, hogy az ilyen pics@s szr oldalakon már a fiúk is ott vannak.
2021. okt. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
46%
Ja és az elobbihez még annyit tennék hozzá, hogy a mentalitasod alapján te olyan leszel, aki valami ezer éves lehurcolt német "prémiummal" próbál majd csajozni,aztán jönnek azok a kérdések, hogy jobban szeretnének-e a nők, ha újabb kocsid lenne...
2021. okt. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
#12 Nincsen kocsim. Es ha lesz majd igen eloszor valoban nem tobb millios kocsit fogok venni. Azonban azt már ilyen 5 éven belűl cserélni fogom Audi RS 6-ra!
2021. okt. 10. 14:54
 14/14 anonim válasza:
Sokan lepontoztak, úgy látom fáj az igazság. Rs6 álmodban gyerek 🤣
2021. okt. 13. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!