Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám elfelejteni? 17/F

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfelejteni? 17/F

Figyelt kérdés
Van egy lány akibe nagyon beleszerettem, de sajnos kiderült hogy ő ezt nem viszonozta az irányomba. És olyan ügyesen sikerült, hogy pont egy osztálytársamba voltam képes beleszeretni és még évekig vele kell egy osztályba járnom. Egyszerűen nem vagyok képes kiverni őt a fejemből, állandóan rá gondolok, néha még álmodok is róla. Az iskolában meg egyszerűen minden perc szenvedés ha vele vagyok egy helységben, legszívesebben végig őt bámulnám, de inkább megpróbálok nem ránézni. De ha meghallom a hangját vagy a nevetését, már akkor is mintha megszakadna a szívem. Ha másik fiúval látom beszélgetni, akkor meg egyszerűen olyan féltékeny leszek, hogy alig bírom megállni, hogy oda ne menjek, hiába tudom hogy nincsen nála esélyem. Van hogy már annyira letörten jövök haza emiatt, higy enni sincs kedvem, és egész nap nem eszek. Ha jön suliba akkor azért vagyok szomorú hogy látnom kell egész nap, de ha nem jön akkor meg azért vagyok letört hogy nem láthatom. Az ismerőseim eddig nem vették észre, mert próbálok ugyanolyan vidám meg vicces lenni mint mindig, de legbelül mindig nagyon szenvedek. Mit tudnék tenni, hogy elfelejtsem? Bocsi, ha kicsit zavaros lett.

2018. dec. 17. 22:41
 1/1 anonim válasza:
100%

Ugyanúgy éreztem, mint te. Amikor gimibe kerültem roppant nehéz helyzetben voltam, mivel nem tudok nyitni mások felé. De Ő olyan kedves volt, próbált kezdeményezni felém. És volt egy srác, akivel általánosban osztálytársak voltak, tele beszélte a fejem, hogy bejövök neki, próbálkozzak nála. Igazából akkor még nem tápláltam romantikus érzelmeket a lány felé, csak nagyon jól esett a kedvessége.

Egy este végül ráírtam fb-n, és elmondtam neki, hogy tetszik. Persze vissza is utasított egy béna indokkal. Ami bizarr, hogy utána belázasodtam és másnap (hétfőn) nem tudtam suliba menni. Kedden már mentem, de annyira kínos volt nekem, hogy nem bírtam maradni, és kihagytam a hetet.

Ahogy egyre többet gondoltam rá, úgy egyre inkább belé estem. Az egész év ilyen kínosan telt el. Még másodikban is szerettem őt. Sőt, öngyilkos is próbáltam lenni. Nehezen, de az az év is eltelt.

A harmadikkal egy új fejezet kezdődött el, új lányok jöttek az életembe. Bele szerettem valaki újba :) Már nem érzek semmit az első szerelmem után, de ha azon filozofálok, miért is szerettem, meg tudom érteni a régi énemet.

A tanulság, soha nem felejted el, csak az érzelmeidet ruházhatod rá másra.

2018. dec. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!