Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhetett?

Figyelt kérdés

Egy osztálytársammal szoktam szemezni,sokszor egymásra mosolygunk meg nagyon kedves volt velem sokáig. En azthittem bejovok neki. Aztán egyik napról a másikra,azt latom hogy direkt kerul meg bunkó is velem,úgy osszessegeben sokkal agresszívabb lett másokkal is,már nem figyel ram egyáltalán,ha meg kérem valamire nem nagyon akar vele foglalkozni. Ez miert lehet?

18/l


2021. dec. 2. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Van több lehetőség:


- félreértette a viselkedésed és azt hitte lekoptattad, vagy nem tetszett neki valami és szőtt belőle magának egy saját sztorit (pl. gyakori szokott lenni hogy beszélsz más sráccal és azt hiszi akkor "megcsaltad", hátba szúrtad, vele alakul valami - ha ez a helyzet, örülj hogy elkerültél egy ilyen hülyét)


- valami felhúzta, valami történt az életében és nem tudta kezelni


- így akar lekoptatni, mert mondjuk meggondolta magát, besz-rt, untatod, vagy lett más lány aki érdekli

2021. dec. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

"pl. gyakori szokott lenni hogy beszélsz más sráccal és azt hiszi akkor "megcsaltad", hátba szúrtad, vele alakul valami"


Eddig nem voltak barátaim az osztalyombol,mostanában kezdek nagyon jól kijonni néhány osztalytarsammal (fiúkkal is), akkor lehet ez a baj?

2021. dec. 2. 18:32
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, de mivel nem látunk más fejébe, ez is csak találgatás. Ha érdekel a srác, beszélj vele ezekről, kérdezd meg mi történt köztetek, miért romlott meg a viszony. Ugyanezt elmondhatod mint itt, hogy úgy érezted jól megértitek egymást, aztán bunkó lett és nem tudod miért.


Ez a maximum amit meg tudsz tenni, ha ekkor is suttyó, akkor érdemes hagyni. Persze te tudod mennyi időt akarsz szánni ostobákra.

2021. dec. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy rossz napjai vannak, el akar bizonytalanítani, talált mást, ezer ok elképzelhető.
2021. dec. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen korszakom, és nem az ismerőseim hanem más miatt. Sz*r korszak, stressz idegesség meg minden, olyankor én is agresszív voltam mindenkivel szemben.
2021. dec. 4. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem figyeld még pár napig. Ha jövőhéten megint kedves lesz, akkor csak rossz napja volt.
2021. dec. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!